ELITE S923 FNPT II MCC: EASA certifikovaný simulátor FNPT II MCC v plné výbavě G500 a GTN 650/750!!!

V současné době nás v případě výrobce ELITE Simulation Solutions AG očekává celá řada inovací, z nichž můžeme zmínit pokročilý letový simulátor ELITE S923 FNPT II MCC reprezentující technicky vysoce pokročilou simulaci  modelu turbovrtulového letounu King Air B200. Jedná se o FNPT II MCC simulátor, tedy zdvojené řízení je v základní výbavě simulace. Rovněž báze skleněného kokpitu založeném na avionice GARMIN 500 a také vestavba reálné GPS GTN650 nebo GTN 750. Inovace zasahuje zejména SBAS (PBN a LPV možnosti) v soudobé přístrojové navigaci a samozřejmě též nekompromisní fyziku a vysoce detailní a kvalitní dílenské zpracování simulátoru.

Simulátor dodáváme jako plně EASA certifikovaný trenažér FNPT II MCC a opět se můžete spolehnout, že v tomto případě dokážeme nabídnout nejen certifikaci simulátoru v tuzemsku dle EASA, školení a zaškolení, ale také non-stop lokální technickou podporu, kdy poskytujeme non-stop dohled, či servis a bdíme tak nad naprosto bezproblémovým provozem tohoto simulátoru v tuzemsku. Jedná se o nekompromisní typ trenažéru FNPT II MCC splňující  nejnáročnější požadavky soudobého trendu výcviků zasahujících od začátků přístrojové kvalifikace IR až po ATP včetně CRM a MCC. 

Simulátor splňuje následující cerfitikace: EASA, FAA, CASA, SA CAA, DGCA

Nejčastější typy prováděných výcviků: PPL až ATP, dle FNPT II MCC využití / včetně CRM/MCC

Pokud vás zajímají specifikace simulátoru, či další podrobnosti, popř. konkrétní nabídku, vyžádejte si tyto informace u nás na e-mailu: info@flyelite.cz .  Níže přikládáme více záběrů z aktuálního simulátoru v ostrém provozu. 

Leták ke stažení: S923_cz

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.