ASA AirClassics Pilot Attaché

 
ASA AirClassics Flight Attaché je vhodným doplňkem příručního zavazadla pro každého pilota-žáka, popř. studenta. V případě, že začínáte létat a nevyžadujete rozměrnější brašnu z důvodu, že stále létáte převážně s instruktorem, popř. navštěvujete jen teoretické kurzy, pak právě tento typ brašny je vhodný právě pro vás.
Cena 900,83 Kč bez DPH
1 090 Kč    
Kód produktu 761
Kategorie Brašny
 

Začínající piloti - žáci mají v počátku problém s tím, kam uložit první pomůcky, které jsou postupně v počátku létání nuceni zakoupit. Zpravidla se jedná o logbook - zápisník letů, navigační plotter, navigační počítadlo, VFR mapu a také průkaz radiotelefonisty, popř. průkaz zdravotní způsobilosti. Kromě toho s sebou na letiště vozí několik tužek, blok na poznámky (popř. diktafon) a také několik studijních materiálů (učebnice, knihy). Flight Attaché v praxi představuje ideální "diplomatku" pri piloty, kteří se učí létat, avšak zatím nepotřebují prostornou leteckou brašnu. Studentům stačí přesně ten rozměr a úložní prostor, který nabízí právě Pilot Attaché. Tento typ příručního úložného prostoru je vhodný též pro studenty, kteří docházejí na ATPL kurzy, popř. studují doložku IFR. Ideální volba pro každého, kdo pro daný záměr nevyžaduje prostornější brašnu a převážně létá s instruktorem. Řada "AirClassics" brašen výrobce ASA, vždy vyniká příjemným vzhledem, materiálem a hlavně snadnou údržbou (možnost praní). Kromě toho se můžete spolehnout na stoprocentní funkčnost a ideální využití pro každého pilota. Každá brašna ASA směřuje především do užitkové hodnoty a sleduje tak specifické požadavky příručních zavazadel aktivních pilotů.

Materiál: 420D nylon + kožené logo ASA ( 2x zip)
Rozměry: cca. 40x30 cm

Pokud hledáte vhodný typ nenáročné příruční "diplomatky" pro studijní účely, či lety s instruktorem, netřeba v počátku investovat do prostornější brašny, neboť ta pro Vás v počátku létání bude zbytečným zavazadlem navíc.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.