D4P FlightJacket (BLACK or NAVY BLUE)

 
  • 1 z 2
 
FlightJacket je jedinou multifunkční a cenově velmi výhodnou leteckou bundou s originálním vzhledem i špičkovým zpracováním. Oceníte jak design, tak také kvalitu produktu včetně odolného materiálu proti všem aspektům nevyzpytatelné atmosféry. Díky možnosti prodloužení rukávů včetně možnosti upnutí konců rukávů, je tento typ vhodný i do stísněných kokpitů včetně ULL. V případě, že máte zájem o dodávku této jedinečné letecké bundy, doporučujeme do poznámky napsat VELIKOST, kterou požadujete a BARVU.
Cena 1 892,56 Kč bez DPH
2 290 Kč    
Kód produktu 784
Kategorie Bundy, Trika
 

Výběr levnějších, avšak maximálně kvalitních leteckých bund, které jsou vhodné do jakéhokoli typu kokpitu, není mnoho. FlightJacket D4P představuje vyjímečně kvalitní materiál, který byl navržen pro co možná největší komfort pro každého aktivního pilota. Letecká/pilotní bunda FlightJacket je záměrně navržena takovým způsobem, aby bylo možné tento typ bundy nosit po celý rok. Nezáleží na tom, zda je chladné větrné počasí, zda prší, anebo zda je přes den teplo a večer se ochladí. Tento typ bundy můžete zvolit do jakéhokoli počasí - pro každý případ, jako jediný typ levnějšího řešení pro každodenní létání včetně delších letů "cross country". Zároveň se jedná o model, který je vhodný jak pro muže, tak také pro ženy - jedná se tedy o unifikovaný typ letecké bundy s ojedinělými charakteristickými vlastnostmi. Předně je však zapotřebí zdůraznit, že návrh a design plně odpovídá jak sportovnímu využití, tak také elegantnímu vzhledu, což znamená, že je tento typ bundy vhodný i v případě, že jste nuceni mít oblek, košili, kravatu. Tato vlastnost je na trhu s leteckými bundami dost ojedinělá a oceňují ji nejen rekreační a sportovní letci, ale též obchodní cestující, popř. obchodní piloti, inspektoři a instruktoři vyžadující nejen multifunkčnost a odolnost, ale také osobitý styl a eleganci.

- velmi lehký, prodyšný materiál
- límec pro ochranu před větrem
- dvě rozměrné náprsní kapsy
- dvě rozměrné externí kapsy
- prodloužitelné rukávy
- možnost zvláštního upnutí rukávů
- zip
- látka odolná proti vodě (vodotěsnost)
- kapsa na tužku a ID na rukávu
- dvě barevná provedení (black, NAVY blue)
- dodáváme ve všech velikostech  
- vhodné pro sportovní létání
- ideální pro obchodní cestující i obchodní piloty
- unikátní nášivka D4P ("Pilot")

FlightJacket ocení jak žáci, tak také zkušení piloti, kteří si zakládají na originálním, avšak stále elegantním vzhledu oblečení. Nejcharakterističtější vlastností je multifunkční využití. Bunda se skvěle hodí jak ke krátkým kalhotům a triku do teplejšího počasí, tak také do chladného, větrného, sychravého a deštivého počasí. Kromě toho je bunda navržena takovým způsobem, aby ji bylo možné nosit i v případě, kdy jsme nuceni letět v obleku s kravatou. Výhoda je, že jsou k dispozici všechny velikosti a v případě objednávky prosím uveďte do poznámky u objednávky velikost, kterou požadujete.

VELIKOST:  S, M, L, XL, XXL
BARVA: BLACK, NAVY BLUE
VYROBENO: Rakousko

PŘI OBJEDNÁVCE NEZAPOMEŇTE DO POZNÁMKY vepsat jak VELIKOST, kterou požadujete, tak také ZBARVENÍ (Black, NAVY Blue).

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.