Model Cessna 172 (mahagon)

 
 
Model Cessna 172 z mahagonového dřeva nepořídíme za výrazně nízkou cenovou relaci a to především kvůli tomu, že se v praxi jedná o ruční výrobu. Mahagonové dřevo je navíc typem materiálů, který dokonale odolává času, je tvrdý a vodě odolný. Model můžeme doporučit jako dárek, vhodný typ dekorace do pracovny, kanceláře, či letecké školy (FTO). V neposlední řadě si díky všem těmto vlastnostem a odnímatelnému stojánku model oblíbíte i jako doprovodnou pomůcku pro teoretické školení.
Cena 3 710,74 Kč bez DPH
4 490 Kč    
Kód produktu 1267
Kategorie Doplňky
 

Letecké modely jsou oblíbené u většiny pilotů i nepilotů nejen jako notoricky známé RC modely, ale též modely, které se mohou stát jen vhodným typem dárku pro své nejbližší, dekorací na pracovním stole, v kanceláři, či FTO. Současně se však model může stát i vhodnou pomůckou pro teoretické školení (např. během výkladu různých typů manévrů, apod..).

Model Cessna 172 lze považovat za kvalitnější produkce ručně vyrobených modelů kladoucí důraz především na autentičnost příslušného modelu letounu a volbu materiálu. Celý model je zhotoven z mahagonového dřeva, které díky své tvrdosti, odolnosti vůči vodě a především vysokému lesku bývá často využíván ke stavbě luxusního nábytku, dřevěných doplňků, ale své využití našlo mahagonové dřevo v minulosti např. i k výrobě lodí. Mahagon je příjemný trvanlivý materiál a díky všem těmto vlastnostem se často používá právě i ke stavbě nejrůznějších modelů. Cessna 172 je dodávána s odnímatelným stojanem z téhož materiálů (mahagonové dřevo) a je tak možné model současně použít nejen jako dekoraci, ale též např. právě k instruktážním účelům. Velikost modelu 40-55 cm v této kategorii navíc předznamenává užitkovou hodnotu právě i pro snadné využití během školení. Díky zcela unikátním vlastnostem, ruční výrobě, kvalitním zpracování je tento model vhodný zejména též jako dárek pro letecké nadšence.

- dřevěný model Cessna 172
- vyrobeno z mahagonového dřeva
- odnímatelný mahagonový stojánek
- tvrdý, odolný materiál
- odolný vůči vodě (možnost omývání)
- hodnotný rozměr (45-55 cm)
- ruční práce
- vysoký lesk a ruční barvení
- vhodný typ dárku pro piloty i nepiloty
- vhodný doplňek kanceláře, stolu, FTO, apod.
- vhodný i pro teoretické školení

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.