("Sporty´s") iPad GPS with Bluetooth

 
 
Konečně naprosto spolehlivá GPS pro iPad za účelem sledování pozice letounu na pohyblivé mapě v reálném čase. Snadné zapojení, dlouhodobá výdrž a především stabilita signálu dokáže předčít i zástavbové GPS na palubě letounů. Zkušenosti s tímto přijímačem jsou naprosto vynikající a možnost přímého externího napájení "autonabíječkou" přímo na palubě letounu navíc zajistí signál nepřetržitě dlouhou dobu.
Cena 2 181,82 Kč bez DPH
2 640 Kč    
Kód produktu 1018
Kategorie GPS systémy
 

Využití iPadu na palubě letounu s sebou může přinášet řadu výhod zejména u větších (např. turbovrtulových) letounů, u kterých se předpokládá časté využívání za účelem cestování za hranice našeho státu. U komplexních letounů GA je využití autopilota na delších přeletech běžnou záležitostí. iPad se v této oblasti dokáže podílet nejen na snadném a rychle dostupném využívání digitálních leteckých map, plánování letu, získávání informací o počasí, ale také v oblastech přímé kontroly trajektorie letu včetně sledování vlastní pozice letounu ve vzdušném prostoru. Při připojení kompaktního, přenosného modelu GPS/GNS se můžete spolehnout na to, že svou pozici letounu během letu můžete sledovat přímo na obrazovce iPadu a to bez sebemenších komplikací, což nebývá častým zvykem. Defacto se jedná o vysoce spolehlivý certifikovaný GPS/GNS přijímač určený pro iPad a díky spolehlivosti zařízení je tento typ GPS hojně využívaným modelem právě ve všeobecném letectví. Kompatibilita zařízení pokrývá kromě iPadu také iPHone a iPod. Pokud tedy používáte aplikace ForeFlight a Wing X, s využitím této GPS docílíte bezproblémové funkce pohyblivé mapy v reálném čase během letu.

- 32 -kanálový WAAS GPS přijímač
- bluetooth snadná konektivita
- snadné zapojení, nastavení
- nabíjecí baterie součástí
- výdrž až 10 hodin v pohotovostním režimu
- možnost externího napájení externí nabíječkou
- iPad 1/2, iPHone 3G, 2GS a 4, iPod Touch 2G a 3G kompatibilní

Letci považují tento GPS modul za jediný spolehlivý pro reálné létání s iPadem. Pokud chcete docílit stoprocentně funkční pohyblivé mapy, doporučujeme právě tento model.

komentáře testujících pilotů:

 

 

"...far more reliable than the built-in GPS. In our testing, we never saw a loss of position." --The Aviation Consumer , "Performance was flawless." --The Aviation Consumer

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.