568 COMBATSTICK USB

 
  • 1 z 2
 

568 Combatstick USB můžeme doporučit rovněž pro bojové letecké simulátory. Joystick nabízí velmi široké možnosti programování a je možné jej využít i v případě integrace dalších USB periferií z dílny CH Products. Pokud uvažujete o velmi vhodném komplexním joysticku pro bojové i civilní simulátory současnosti, pak doporučujeme právě tento model. Produkt je kompatibilní s operačním systémem Windows (Windows 98, 98ME, 2000, XP, Vista).

Cena 3 710,74 Kč bez DPH
4 490 Kč    
Kód produktu 5
Kategorie Hardware
 
Především je nutné upozornit na to, že se jedná o velmi rozměrný joystick (podobně jako v případě F-16 Fighterstick USB). Pevná a rozměrná základna zaručuje maximální stabilitu i během ostrých manévrů pilotáže. Nabízí velmi důsledně propracovanou ergonomii Model plně odpovídá standardnímu využití USB, je plně digitální a lze jej dodatečně ještě programovat s využitím CM (Control Manager).
568 Combatstick USB je vybaven osmisměrovým kloboučkem (POV) HAT, který v tomto případě nahradil doposud instalovaný čtyřsměrový klobouček předchozího modelu. Kromě dalšího osmisměrového spínače, který se nejlépe osvědčuje u ovládání zbraňových systémů, konfigurace radaru, je model 568 osazen navíc ještě čtyřsměrovým kloboučkem (POV) HAT, a šesti tradičními strategicky umístěnými tlačítky. Jak je vidět programovací možnosti s možností definovat jednotlivá tlačítka v podpůrném software CONTROL MANAGER, vám zaručují zastoupit na joystick řadu potřebných funkcí pro každý simulovaný letoun. Na pevné a rozměrné základně je navíc k dispozici potenciometr plynu a dva trimovací potenciometry. Joystick jsme testovali velmi dlouhou dobu prakticky na většině současných dostupných - moderních letových simulátorech podporující ovladače USB a nutno podotknout, že se citlivost a maximální konzistence tohoto joysticku osvědčila bez výhrad.

K tomuto produktu bychom mohli ještě doporučit např. Pro Pedals USB, Pro Throttle USB téže značky (CH PRODUCTS), v prodeji zvlášť.
568 Combatstick USB čerpá ze slávy svého "malého" předchůdce. Model 568 - přezdívaný v U.S. jako "XXL", je dnes jedním z nejprestižnějších joysticků americké společnosti CH PRODUCTS. "Made in USA", znamená především velmi dlouhou trvanlivost, funkční tradici promítající se do nezpochybnitelné kvality.