CH PRODUCTS Flight Sim Yoke USB + Pro Pedals USB BUNDLE

 
  • 1 z 6
 

CH Products FLIGHT SIM YOKE USB + PRO PEDALS USB v podobě "BUNDLE" nabízí oba produkty současně za sníženou cenovou relaci. Výhoda značky CH znamená prvotřídní kvalitu zpracování, vyšší základní výbavu, špičkové programovací možnosti - zejména s využitím editoru Control Manager, nelineární průběh křivek a výbornou ergonomii. Navíc jsou tyto ovladače plně kompatibilní jak s počítači APPLE/iOS, tak počítači platformy PC/WIN. V případě Windows jsou produkty kompatibilní s Windows XP, VISTA, Windows 7, Windows 8 (32/-64-bit podpora). Doporučujeme pro jakýkoli typ letecké simulace včetně FS, X-PLANE, ELITE Pilot.

Cena 10 404,96 Kč bez DPH
12 590 Kč    
Kód produktu 1336
Kategorie Hardware
 

V současné době se na trhu etabluje více různých výrobců ovladačů pro letecké simulátory. Pokud nelze investovat více než pár tisíc CZK, rozhodně doporučujeme "neházet flintu do žita" a přemýšlet o tom, jaká značka ovladačů nese znaky špičkové kvality za stále přijatelnou cenovou relaci. V tomto případě už na trhu na výběr příliš značek nemáme, neboť převážná většina výrobců stále nabízí líbívý design, aktivní marketing namísto slibované kvality, ergonomice výrobků, možnosti nelineárního programování křivek, mnohostranného využití, či trvanlivosti výrobku. CH Products je v tomto smyslu již dlouhá léta jasným lídrem trhu. Tato americká značka totiž nabízí ovladače, které sice nemusí uživatele evokovat na první pohled, nicméně oproti konkurenci nabízí neporovnatelně vyšší výbavu i kvalitu zpracování.

Pro naše zákazníky si dovolujeme nabídnout ušetření finančních prostředků a současně možnost pořidit vysoce kvalitní letecké ovladače, které nejenže plní účel vhodného typu ovládání pro desktopový letecký simulátor, nýbrž pro praxi letecké simulace nabízejí tyto ovladače mnohem efektivnější volbu zasahující prakticky tři nejdůležitější oblasti: vysoká trvanlivost výrobku reprezentující již po mnoho let maximálně kvalitní dílenské zpracování, ergonomii, výbavu i možnosti programování vně architektury DIRECTX. Jedná se o sdružení nejoblíbenějších ovladačů Flight Sim Yoke USB a Pro Pedals USB.

Oba tyto výrobky nabízíme jako BUNDLE za sníženou cenovou relaci.

 

Flight Sim Yoke USB:

Berany výrobce CH Products nabízejí maximální uživatelský komfort, vynikající dílenské zpracování, ergonomicky přesné ovládání, spoustu tlačítek i plynový kvadrant přímo na základně. Kromě toho se jedná o ovladač, který lze nelineárně programovat vně DIRECTX i simulátoru a docílit tak individuálně požadovanou přesnost úhlu náběhu, křidélek. Navíc právě úhel náběhu u berany CH neobsahuje integrovaný pevný střed, podobně jako v případě značky SAITEK, což je jedině dobře a právě tento nepatrný prvek, činí ze SAITEK beranů prakticky nepoužitelný artikl pro většinu manévrů - zejména v případě IFR pilotáže. 

Pokud se snažíte využít civilní letecký simulátor jako prostředek reálného výcviku, tento model je pro vás nejvhodnější. Nejenže se jedná o jeden z nejlepších yoků řady CH Products, jeho vyšší cena znamená zejména mnoho strategicky umístěných tlačítek a tři odlišená táhla, která využijete při ovládání plynu, směsi, či nastavení vrtule a replika ovládání úhlu náběhu BEZ PEVNÉHO STŘEDU s podporou augmentace virtuální reality.

Podporuje platformu operačních systémů Windows včetně Windows Vista, XP, Windows 7, Windows 8, platformu Macintosh a je koncipován na připojení USB. Digitální architektura USB je navíc rozšířena o možnosti softwarového řízení beranů prostřednictvím aplikace Control Manager. Díky tomu je možné programovat nejen jednotlivá tlačítka, ale také osy včetně možnosti využít nelineárního průběhu křivek (velmi ceněno v reálné aviatice). Díky tomuto přístupu je dnes tento model nejprodávanějším z produktové řady CH PRODUCTS a jeho možností oceňují zejména profesionální letci pěstující simulátor za účelem výcviku, především pak "IFR na ruku", kdy je zapotřebí minimálních výchylek s maximální rychlostí odezvy a přesností.

Jedná se totiž opravdu dokonalý trvanlivý produkt, který byl vyroben přímo v U.S.. Samozřejmostí je 7 metrů dlouhý kabel, pět různých os se značným poloměrem, automatické elektronické centrování, možnost digitálního trimování, 20 tlačítek a všesměrový klobouček - vhodný zejména pro ovládání pohledů z kokpitu.  Produkt byl otestován na většině světově známých a nejvíce prodávaných leteckých simulátorech, z nichž můžeme jmenovat např. Flight Simulator 98, Flight Simulator 2000, Flight Simulator 2000 Professional Edition, X-Plane, Combat Flight Simulator 2, Sierra Pro Pilot 99, Jeppesen Flite Pro, Fly!, Fly!Y2K, Virtual Wings Pro, Flight Simulator 2004, FSX a další. Vzhledem k maximálnímu ergonomickému zázemí a přídavným funkcím, tento yoke lze jedině doporučit ať už pouze pro virtuální piloty, tak především pro reálné piloty pěstující IFR na domácím PC.

- bez pevného středu úhlu náběhu!
- strategicky umístěná tlačítka a spínače (20)
- jeden osmisměrový klobouček HAT
- podélné i příčné vyvážení (digitální, analogové)
- snadné přichycení k desce stolu (polohvací svěráčky)
- možnost nelineárního programování křivek
- možnost programování tlačítek i křivek vně DIRECTX
- kompatibilní s platformou PC i APPLE
- USB "plug & play" instalace
- nevyžaduje externí napájení
- kompatibilní s každým letovým simulátorem
- vhodné pro civilní simulátory typu FS, X-Plane, Elite
- příznivá cenová relace (BUNDLE v kombinaci s pedály)

Pro Pedals USB:

Letecký simulátor se v současné době prakticky neobejde bez leteckých pedálů. Dáno je to zejména potřebou dohledu nad plně koordinovaným letem, kdy ovládáme v součinu jak křidélka, tak směrové kormidlo. CH PRODUCTS má ve své nabídce skutečně precizní letecké pedály světové kvality prodávající se úspěšně již mnoho let prakticky na celém světě. CH Pro Pedals USB po vzoru všech ovladačů CH excelují dílenským zpracováním, ergonomií, trvanlivostí výrobku, ale rovněž možnost nezávislého nelineárního programování vně DIRECTX, či simulátoru. V důsledku toho je možné nastavit jakoukoli odezvu směrového kormidla nožnice, či obou nezávislých diferenčních brz hlavního podvozku. Pokud bychom měli doporučit letecké pedály ať už k civilnímu, či bojovému simulátoru, rozhodně doporučujeme právě Pro Pedals od CH.

- špičkové dílenské zpracování
- trvanlivost výrobku
- přesnost potenciometrů
- směrové kormidlo
- diferenční nezávislé brzdy hlavního podvozku
- možnost programování vně DIRECTX i simulátoru
- možnost nelineárního programování křivek
- přímá podpora vlastního rozhraní Control Manager
- snadná "plug & play" instalace
- kompatibilní s platformou PC i APPLE
- vhodné pro jakýkoli typ letecké simulace
- možnost dodatečně využít i pro automotivní simulátory (zarážky)

DVA add-ony pro FS v ceně!

- AROUND THE WORLD IN 80 FLIGHTS
- WELLINGTON