Eclipse Yoke USB

 

Eclipse Yoke USB považujeme za nejkomfortnější a v současné době nejpokročilejší ovladač k letecké simulaci. Pokud vyžadujete značku CH Products a opět si zakládáte na nejvyšší možné kvalitě, volte právě tento typ ovladače beranů. Produkt si samozřejmě můžete kdykoli otestovat přímo v kamenné prodejně.

Cena 6 520,66 Kč bez DPH
7 890 Kč    
Kód produktu 749
Kategorie Hardware
 

Eclipse Yoke USB předsavuje vysoce kvalitní ovladač - berany k leteckým simulátorům. Opět se jedná o značkový produkt, který je vyráběn přímo v U.S., což pro nás virtuální piloty znamená především, trvanlivost výrobku a kvalitní zpracování. Eclipse se rovněž připojuje na USB slot, podporuje digitální architekturu USB a programovací rozhraní Control Manager umožňující ovladač programovat pro jakýkoli typ letounu nejen z hlediska programování tlačítek, ale též přizpůsobení křivek individuálním požadavkům (nelineární průběh). Oproti modelu Flight Sim Yoke USB byly některé komponenty z hlediska materiálu zesíleny a totéž platí i otvrzeném plastu. Pokud bychom měli charakterizovat Eclipse Yoke USB z hlediska přinosu, pak je to jednoznačně větší počet využitelných funkcí - tlačítek, spínačů včetně dvou nezávisle fungujících kloboučků HAT sloužící pro ovládání pohledů v simulátoru. Významnou inovaci však zajišťuje originální a vysoce realistické řešení podélného i příčného vyvážení letounu přímo polohovacím potenciometrem. Díky tomu, můžete letoun vyvažovat buď klasickým digitálním způsobem - držením spínače do doby než je letoun vyvážen, anebo digitálně řízeným potenciometrem (kolečkem), který lze polohovat mnohem citlivěji a tím definitivně přizpůsobit vyvážení dané konfiguraci letu nezávisle na typu letounu. Tento způsob vyvažování se osvědčuje na jakémkoli typu letounu a definitivně eliminuje příliš ostrý nástup vyvážení (aniž by bylo nutné cokoli programovat v Control Manageru, tedy včetně podpory Direct X nastavení) . Mezi další prvky navíc patří např. implementace směrového kormidla, které lze využít přímo na základně k ovládání směrovky v případě, že nemáte pedály. Tzv. „pádla" můžete použít i k sekvenčnímu řazení v automobilových simulátorech.

- Windows 98,2000,XP, Vista 32/64- bit kompatibilní
- USB 2.0 kompatibilní
- možnost nelineárního programování!
- automatizovaný náběh vyvažování podélné i příčné osy
- samostatný proces středění vyvažování !!!
- implementace směrového kormidla
- digitální procesy vyvažování letounu (dvěma způsoby)
- 2 nezávislé osmisměrové kloboučky HAT
- 3 nezávislé programovací banky (s indikací LED na základně)
- 2 dvoupolohovací spínače (pro klapky, podvozek)
- 2 klasická tlačítka
- 6 analogových 10-bitových os
- barevné odstínění plynového kvadrantu
- zesílení mechanických komponent
- automatické centrování - volný průběh os
- bez PEVNÉHO STŘEDU !
- ergonomické uchopení
- 3 metry dlouhý kabel- Plug & play technologie
- podpora augmentace virtuální reality
- CONTROL MANAGER (plná podpora)
- 2 roky záruka
- WIN/APPLE kompatibilní

Eclipse Yoke USB rozhodně nepatří mezi levné produkty na trhu - mezi levné ovladače k letecké simulaci. Naše vlastní testování však potvrzuje, že právě tento typ beranů doporučujeme k civilním leteckým simulátorům typu FSX, FS 2004, X-Plane v9, neboť nabízí více tlačítek, která lze libovolně programovat a navíc inovace v podobě směrového kormidla. Nejdůležitějším prvkem je však zcela realistický proces vyvažování letounu v podélné i příčné ose s automatickým procesem centrování, což zajišťuje plynulé vyvážení na rychlosti prakticky u jakéhokoli typu letounu. Možnost nelineárního programování prostřednictvím Control Manageru umožňuje přizpůsobit křivky všech os jakémukoli typu letounu. Díky tomu, že výškovka ani křidélka nejsou vázány na pevný střed, je práce s úhlem náběhu maximálně v souladu s realitou a proto je tento typ ovladače vhodný nejen pro lety VFR, ale též především k nácviku IFR pilotáže „hands on".

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.