ELITE AP-4000 CRS/HDG Bug Module USB

 
 

Univerzální modul pro přenastavení klíčových atributů radionavigace na přístrojovém panelu během letu. Vhodné pro ovládání gyrokompasu, HSI, OBS1 a OBS2. Možnost volby zdroje signálu je též možností ve všech simulátorech, které modul podporuje.

Cena 7 081,82 Kč bez DPH
8 569 Kč    
Kód produktu 1129
Kategorie Hardware
 

Jeden z velmi užitečných USB modulů série AP-4000 jako součást ovládání avionické výbavy na simulátoru Elite Pilot v8.xx. V případě radionavigačního létání často používáme myš pro nastavení OBS, CRS nebo např. HDG včetně dalších atributů ovládání. Tyto fce nejenže používáme během letu velmi často, avšak zároveň jsme doposud byli odkázáni především na používání myši, což se během letu nejeví jako příliš ergonomický způsob ovládání. Pro tuto příležitost výrobce Elite nabízí své vlastní řešení v podobě zástavbového modulu CRS/HDG Bu Module USB. Díky němu všechny budíky přenastavíte během vteřiny a bez ztráty koncentrace skenování palubních přístrojů v reálném čase. Modul je osazen též několika funkcemi, které využijete výhradně na simulátoru Elite Pilot v8.xx. Kompatibilta modulu směřuje i do využití v simulátorech FS 2004, FSX, X-Plane.

Ideální způsob jak manuálně přenastavit směrník OBS1, OBS2, CRS na HSI, popř. HDG na HSI nebo GYROKOMPASU. Modul nabízí možnost volby zdroje signálu.

 

Funkce využití:

- OBS1
- OBS2
- CRS
- HDG
- AUX (N1/N2)
- FREEZE button
- MAP button
- INSTRUMENT button

Modul se po vzoru všech modulů série AP-4000 připojuje samostatně na USB a nevyžaduje externí napájení. V případě, že používáte více vstupních/výstupních zařízení na vašem počítači, pro moduly AP-4000 doporučujeme instalovat externí USB HUB s vlastním napájením. Funkce Freeze, Map, Instrument využijete výhradně v simulátoru Elite Pilot v8.xx, ostatní fce jsou zachovány i v simulátorech FS 2002, FS 2004, FSX, X-Plane (9&10), P3D, ELITE PILOT v8.6.