ELITE AP-4000 GARMIN GNS 530 Module USB

 
  • 1 z 3
 

ELITE AP-4000 Garmin GNS 530 nabízí unikátní příležitost zakoupit autentický modul avioniky Garmin 530 bez kompromisů pro desktopové simulátory FS 2004 a FSX včetně derivace Prepar3D. Modul se zapojuje na volný USB port, nevyžaduje externí napájení, či zvýšené požadavky na výkon počítače. Pokud vám solidně funguje FSX, tímto modulem docílíte pouze ergonomického a zcela autetnického způsobu ovládání Garmin 530. Nutností je však instalace software GNS 530 z dílny Reality XP (emulace GNS 530).

Cena 12 801,65 Kč bez DPH
15 490 Kč    
Kód produktu 1262
Kategorie Hardware
 
  • Popis
 

Modulární avionický systém výrobce ELITE v podobě AP-4000 nabízí maximální technicky nejpokročilejší úroveň využití radionavigačního/radiokomunikačního vybavení na úrovni soudobé desktopové simulace. Některé moduly v této řadě jsou integrovány i do vyšších verzí certifikovaných letových trenažérů. GARMIN GNS 530 Module USB byl vyroben za účelem možnosti nacvičovat reálné ovládání skutečné GPS GARMIN 530, jež bývá využívána v mnoha letounech všeobecného letectví jako přímá integrace GPS do avionického panelu. Modul samotný se k PC připojuje na volný USB port, nevyžaduje externí napájení a nabízí kompatibilitu se simulátory FS 2004, FSX, Prepar3D a to ve spojení s pokročilými vlastnostmi software z dílny Reality XP. Upozorňujeme, že tento modul v současné době nabízí kompatibilitu výhradně s platformou FS simulátoru včetně derivátu Prepar3D. Software značky ELITE v současnosti není k dispozici.

V praxi letecké simulace se setkáváme s celou řadou kompromisů, mezi něž je nutné započítat právě i ergonomické ovládání radionavigačního/radiokomunikačního vybavení daného letounu. Ovládání myší tohoto vybavení, se kterým během VFR, IFR letu pracujeme prakticky počas celého letu, není nejvhodnější způsob. Je to dáno zejména tím, že v reálném letounu myší neovládáme žádný z prvků avionického panelu. Modulová řada AP-4000 byla navržena takovým způsobem, aby reprezentovala zcela přesnou repliku avioniky Bendix/King Silver Crown, Silver Crown PLUS bez jediného kompromisu. Moduly jsou nejen ve shodné velikosti, ale nabízejí též shodné vlastnosti z hlediska ovládání. Na každém modulu najdete ta samá tlačítka, otočné voliče i uspořádání včetně celkového desigenu ergonomického ovládání, jenž je typické pro daný kus avionického modulu v reálu. Nejinak je tomu i v případě všech modulů GPS výrobce ELITE.

Zatímco reálná avionika Garmin 530 stojí tisíce USD, tento modul pořídíte za pár tisíc ve shodné podobě - tedy reálného zpracování včetně ovládání všech funkcí, které naleznete na skutečném modulu. Snadno si zvyknete na reálné ovládání této GPS včetně využití pokročilých funkcí GPS z hlediska GPS a WAAS přiblížení. Totéž se týká možnosti snadno programovat FMS, ukládat letové plány, vyhledávat informace o letištích. Meze využití tohoto modulu jsou v případě konstrukce a všech funkčních prvků plně ve shodě s reálným modulem. Pro maximální využití tohoto modulu je však nutné instalovat software GNS 530 od výrobce Reality XP.

- replika GPS GARMIN GNS 530
- stoprocentní shoda ovládání
- autentické měřítko i design
- USB zapojení
- bez nutnosti externího napájení
- špičkové dílenské zpracování (ELITE)
- kompatibilní s FS 2004 a FSX včetně Prepar3D
- nutnost instalovat software GNS 530 od Reality XP
- USB kabel součástí dodávky
- možnost zástavby i do avionického panelu AP-4000