ELITE Evolution Helicopter Flight Control Unit (generic collective) - EHFCU

 
  • 1 z 6
 

EHFCU vyřeší všechny vaše problémy s ovládáním vrtulníku na jakémkoli letovém simulátoru, který používáte na PC nebo Apple. Špičkové ergonomické vlastnosti, možnosti nastavení, přizpůsobení vzdálenosti pedálů a hlavně vynikající dílenské zpracování (švýcarská značka ELITE) znamená nekompromisní dohled nad letem vrtulníku. Vhodné jak pro FS (např. se simulátorem Dodosim), tak pro X-Plane 9 & 10, tak samozřejmě pro samostatné programové řešení ELITE. Možnosti zařízení oceníte však také na simulátoru DCS: Blackshark, popř. v jakékoli další videohře (ARMA). Zařízení je též vhodné pro ovládání letounů (např. warbirdů), neboť řízení kolektivu můžete vyjmout. Pokud tedy létáte warbirdy, stíhací letouny, EHFCU vás i v tomto směru nemůže zklamat. Stoprocentní konektivita a plná kompatibilita dle průmyslového standardu HID pracuje báječně jak na počítačích třídy PC, tak i Apple (plug & play].

Cena 66 520,66 Kč bez DPH
80 490 Kč    
Kód produktu 1184
Kategorie Hardware
 
  • Popis
 

ELITE Evolution Helicopter Flight Control Unit (ve zkratce EHFCU) je samostatná sdružená otevřená platforma řízení vrtulníků plně kompatibilní se všemi soudobými simulátory vrtulníků. Pokud tedy létáte Microsoft Flight Simulator, X-Plane 10, popř. jakýkoli jiný typ leteckého simulátoru (např. též DCS: Blackshark), popř. ELITE, je tento ovladač plně kompatibilní dle standardu HID COMPLIANT USB a to jak s operačními systémy třídy Windows, tak také Apple. Konektivita a úplná kompatipbilita EHFCU tedy počítá se všemi soudobými o budoucími leteckými simulátory a to dokonce i videohrami - např. ARMA používá EHFCU jako možnost vstupního/výstupního zařízení pro ovládání vrtulníku. Splňuje tedy průmyslový standard HID pro operační systémy na počítačích PC a Apple. Programování EHFCU z hlediska přiřazení os, či tlačítek na knipl se tedy meze nekladou. Naprogramovat lze libovolná tlačítka, která jsou v daném programu (simulátoru) k dispozici.

Zařízení sdružuje klasické ovládání vrtulníku v podobě cykliky, kolektivu i anti-torque pedálů. Platforma je opatřena polstrovaným stylovým křeslem a nabízí též úplné ergonomické přizpůsobení vzdálenosti pedálů dle výšky postavy (posuv pedálů). Součástí je protiskluzová povrchová úprava, plně programovatelná tlačítka cykliky a možnost volby tří verzí kolektivu (generický s podporou nastavení tuhosti kolektivu, kolektiv ve stylu vrtulníku Eurocopter AS350 /hydraulic dump button/ s podporou nastavení tuhosti kolektivu), a Bell 206 RealStart kolektiv. EHFCU je tedy dodáván ve třech samostatných verzích lišící se koncovou pořizovací cenou právě v závislosti na volbě typu kolektivního řízení.

 

- komplexní sdružený ovladač pro řízení vrtulníků
- cyklika, kolektiv, anti-torque pedály
- polstrované křeslo
- protiskluzová porvrchová úprava podlahy
- možnost přizpůsobení vzdálenosti pedálů
- vysoká kvalita dílenského zpracování švýcarské značky ELITE
- vysoká úroveň ergonomie
- volba materiálů reflektující realitu
- USB připojení (plug & play)
- Windows & Apple kompatibilní
- HID průmyslový standard konektivity v OS
- kompatibilita se všemi simulátory i videohrami
- možnost použití i pro pevné křído
- možnost vyjmutí kolektivu
- nastavení citlivosti kolektivu i cykliky (dampening)
- dodáváme tři verze kolektivu (generický, AS350, Bell 206)
- možnost programového rozšíření  - ELITE (FAA, CASA, JAA)
- servisní zázemí v ČR
- technická podpora v ČR
- řešení rozšíření simulátoru na klíč

- GENERICKÝ KOLEKTIV SOUČÁSTÍ (EHFCU s kolektivem AS350 nebo Bell 206 v prodeji zvlášť).

Dodací lhůta: 1 - 2 týdny
Cena sdružuje veškeré dovozní náklady - dopravné, pojištění, celní poplatky, DPH ve výši 21 %

Tuto verzi výrobku s označením (generic collective) dodáváme s nejlevnější - generickou verzí ovládání kolektivu umožňující pouze nastavení tuhosti). Osazení s vyšší verzí kolektivu (Eurocopter AS350 nebo Bell 206) jsou součástí v samostatných verzích EHFCU (v prodeji zvlášť). EHFCU lze modulově rozšířit o další hadrwarové vybavení a software až na platformu plně certifikovaného simulátoru schváleného pro certifikovaný výcvik pilotů vrtulníiků dle standardů FAA, CASA (v prodeji zvlášť). Na vyžádání poskytujeme více fotografií e-mailem.