Ferrari F1 Wheel Add-on (PC & PS3)

 
  • 1 z 3
 
Autentická replika věnce volantu monopostu Ferrari F150° představující jak maximálně realistický vzhled, ergonomii, tak i velikost a osazení včetně rozmístění všech ovladačů na volantu. Hlavním výrobním materiálem pro tento add-on je, podobně jako v případě T500RS, kov a technologicky je věnec volantu plně shodný s vlastnostmi, na které jste zvyklí v případě T500RS (např. FF efekty). Volant je vhodný zejména pro simulátory monopostů (F1 2011, iRacing) a v případě F1 2011 si nezlámete prsty během aktivace KERS a DRS :-). Rozhodně se jedná o pokročilý hardware, který představuje to nejlepší, co Thrustmaster fanouškům virtuálního motorsportu v současné době může nabídnout.
Cena 3 066,12 Kč bez DPH
3 710,01 Kč    
Kód produktu 1046
Kategorie Hardware
 

Pro příznivce simulovaného motorsportu si dovolujeme nabídnout aktuálně nejpokročilejší repliku volantu monopostu F1 Ferrari (vůz sezóny 2011 - Ferrari F150°) pro soudobé simulátory na platofrmě PC a PS3. Produkt je kompatibilní výhradně s produktovou řadou ovladačů T500RS (tedy volant s pedály od Thrustmasteru - v prodeji zvlášť). Jedná se o hardwarový add-on právě pro tento typ volantu. Volant představuje reálné uspořádání všech tlačítek včetně reálné velikosti. Produkt byl vyroben za účelem podpory příznivců videohry F1 2011 (Codemasters) a je vhodný výhradně pro platformu PC a PS3. Samozřejmostí je automatická podpora tohoto volantu i u jiných typů závodních her na těchto platformách. Instalace stávajícího add-onu na T500RS netrvá déle než pět minut a po zapojení volantu do USB portu včetně kabelu pro napájení je volant na PS3 okamžitě detekován a připraven k použití ve všech hrách podporujících T500RS. V případě PC platformy je nutné stáhnout poslední aktuální verzi ovladačů včetně aktualizace firmware na aktuální verzi. Aktualizace firmware probíhá automaticky po stažení příslušných ovladačů včetně WIN OS softwarového rozhraní pro tento typ volantu.

- oficiální licence Ferrari
- robustní a trvanlivé zpracování
- špičková technologie FF (ForceFeedback)
- replika volantu monopostu F1 (Ferrari F150°)
- autentický design, ergonomie, tlačítka
- reálná velikost
- kovový materiál
- autentická povrchová úprava věnce volantu
- autentický počet tlačítek, spínačů včetně RK
- reálná ergonomie všech tlačítek, spínačů 
- dva odlišné mody využití pro PC a PS3
- kompatibilita PS3 / PC
- add-on výhradně pro volant T500RS (Thrustmaster)
- USB připojení
- snadná instalace věnce volantu (add-onu) na T500RS

Volant pracuje ve dvou samostatných režimech jak pro PC, tak také pro PS3. NORMAL mode umožňuje základní nastavení a rozmístění tlačítek nabízející 13 tlačítek a 3x D-PAD). Tento mód je automaticky možné využít jak na PC, tak také na PS3. V případě PC pracuje volant ještě v pokročilém samostatném modu (ADVANCED) nabízející pro profesionální využití simulátoru na platformě PC až 25 programovatelných tlačítek a 1x D-PAD. Profesionální mód počítá s využitím u sofistikovaných typů simulátorů (např. iRacing, nadcházející rFactor2 a NetKar).

 

Originální znění osazení tlačítek, spínači a ovladačů:

- 2 x encoder rotary knobs (to adjust car settings directly during the race)
- 8 x dual detent push-buttons
- 3 x 3-position metal switches with wheel re-centering
- 2 x high pressure, 8-directional D-pads responding to realistic pressure
- 2 x up/down speed shifters (F1 "Push & Pull" style) - autentická pádla F1 pro manuální sekvenční řazení přímo na volantu!

Volant je na platformě PC okamžitě připraven na všechny typy závodních her a simulátorů. V případě PS3 využití je třeba se smířit s menším počtem ovladačů na volantu (tlačítka a spínače) a samozřejmě je třeba počítat s plnou kompatibilitou pouze u těch videoher, které jsou již přímo podporovány volantem T500RS (např. F1 2011, Dirt3, GT5).

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.