Guillemot Thrustmaster T500 RS

 
  • 1 z 13
 
Guillemot Thrustmaster T500 RS se stává oficiálním prémiovým volantem pro stávající verzi simulátoru Gran Turismo 5 pro systém Playstation 3. Nejedná se o levný produkt a je třeba počítat s tím, že produkt je též opatřen návěstí 16+, což znamená, že volant je určen pro osoby, kterým již bylo 16 let. Důvodem je především rychlost, síla a účinnost elektrooptického mechanismu FF. Pokud patříte mezi příznivce reálného motorsportu a chcete se na svém simulátoru přiblížit maximální realitě a užít si GT na nejvyšší možné úrovni, tento typ volantu lze doporučit. Jeho ergonomie navíc zajistí možnost využívání reálných jezdeckých technik, se kterými se setkáváme většinou u zkušenějších jezdců. Není jisté, zda se tento volant dočká modifikace v podobě kompatibility s PC (např. s využitím firmware v podobě softwarové podpory), avšak vzhledem k vlastnostem produktu a postavení společnosti Logitech a Fanatec na soudobém trhu, lze tento krok výrobce v dohledné době očekávat. Šestistupňová samostatná řadící páka bude do prodeje zařazena zvlášť v době, kdy výrobek vstoupí na trh.
Cena 10 652,89 Kč bez DPH
12 890 Kč    
Kód produktu 909
Kategorie Hardware
 
  • Popis
 

Do nabídky si dovolujeme zařadit novinku prémiové řady ovladačů výrobce Guillemot Thrustmaster v podobě technologicky nejpokročilejší platformy hardware pro motorsport fanoušky preferující ultimátní provedení, vysokou kvalitu výrobku, špičkovou ergonomii a provedení bez kompromisů. Jedná se o volbu pro nejnáročnější uživatele automotivních simulátorů pro systém Playstation 3. V první řadě je nutné poznamenat, že se jedná v současné době o nejdražší ovladač v historii produkce společnosti Guillemot Thrustmaster, avšak zároveň podotýkáme, že tento ovladač vznikl cíleně za účelem představit nejrealističtější zážitek pro příznivce simulace Gran Turismo 5 (Polyphony Digital). Volant s pedály a s šestistupňovou převodovkou (bude v prodeji zvlášť), byl vyvinut na požadavek společnosti Polyphony Digital (vývojář simulace GT) a zejména Kazunori Yamauchi, jakožto aktivní amatérský závodní jezdec si přál vyrobit oficiální prémiový ovladač pro stávající verzi Gran Turismo 5. T500 RS se tak stává oficiálním volantem GT5 a prozatím je určen výhradně pro systém Playstation 3 (s firmware pro PC se stále počítá), avšak ne v dohledné době.

Volant je navržen takovým způsobem, aby uspokojil především ty, kteří během ježdění na simulátoru užívají reálných technik ovládání vozu - včetně techniky podřazování s meziplynem v podobě "heel & toe". Je jisté, že příležitostní hráči zůstanou u levného volantu (např. z dílny Logitech) v podobě Driving Force GT. Volant T500 RS je vysoce odolný a totéž platí o pedálech, které jsou tak jako volant výhradně z kovu. Jen hmotnost samotných pedálů činí 7 kg... Mezi pokročilé vlasnosti řešení T500 RS patří volba špičkových materiálů, precizní patentované technologie H.E.A.R.T. (HallEffect AccuRate Technology), jenž byla využita již u proklamovaného HOTASU A-10 Warthog, rychlá odezva volantu (16-bit / 65536 imp) v reálném čase během zatáčení, silné efekty zpětné vazby (FF - 15mNm, 3000rpm, 65W), rychlá odezva zpětné vazby s automatickým středěním elektrooptického mechanismu, tichý a hladký chod mechanismu FF. 

Pedálová základna je navržena takovým způsobem, aby bylo možné s maximální účinností ovládat všechny tři pedály (spojka, plyn, brzda) ve dvou možných polohách (F1/GT): je tak možné pedály přestavět do dvou různých poloh a tím pádem zejména v případě podřazování s meziplynem docílit maximální ergonomie během práce s pedály. Samotné pedály lze rovněž přestavět včetně rozestupu i výšky pedálů. Brzdový pedál je opatřen realistickým modem zajišťující individuální nastavení odporu..

Ve výrobě je v tyto dny i samostatná šestistupňová řadící páka, která však bude v prodeji zvlášť (zařadíme později).

 

- oficiální prémiový volant pro Gran Turismo 5
- výhradně (prozatím) PS3 kompatibilní produkt
- volant o průměru 30 cm z kovu
- plně programovatelná tlačítka na volantu i základně
- rychlé sekvenční řazení (pádla)
- pevný střed volantu (pádla se neotáčí s volantem!)
- precizní patentovaná FF technologie (H.E.A.R.T.)
- rychlá odezva a maximální rozlišení i rychlost FF mechanismu
- poloměr otáčení: 1080 stupňů !!!
- ergonomický design, snadné uchycení k desce stolu
- vysoká stabilita volantu
- pedály (spojka, brzda, plyn)
- pedály ve dvou samostatných polohách (F1/GT)
- možnost přenastavení vzdálenosti i výšky pedálů
- protiskluz
- tichý a rychlý chod FF mechanismu
- typ připojení: USB
- 2 roky záruka

Dodáváme výhradně na objednávku s podmínkou zálohové platby předem. Doba dodání: 1 týden od objednání!