Guillemot Thrustmaster Warthog

 
  • 1 z 3
 

Warthog je unikátní prémiový produkt výrobce Guillemot Thrustmaster a představuje tak náročný produkt pro náročné uživatele vyžadující "cool" design, atmosféru i možnosti využití. H.E.A.R.T. technologie patří k tomu nejlepšímu, co v sočasnosti Thrustmaster uživatelům dokáže nabídnout a celkově tedy můžete tento typ ovladače doporučit především díky kvalitnímu zpracování a vysoké odolnosti výrobku. Kompatibilní výhradně s PC platformou a operačními systémy řady Windows (XP, VISTA, W7, W8. W10).

Cena 8 173,55 Kč bez DPH
9 890 Kč    
Kód produktu 910
Kategorie Hardware
 

Guillemot Thrustmaster představuje další prémiový produkt pro příznivce letecké simulace využívající nejpokročilejší patentované technologie H.E.A.R.T. Jedná se o sdružené ovládací prvky v podobě zástavby HOTAS (Hands On Throttle And Stick) vhodné zejména pro stávající bojové letecké simulátory typu DCS: Blackshark, Lock On: Flaming Cliffs 2 a další. Inovace opět představuje volbu vysoce odolného materiálu (produkt je z kovu), H.E.A.R.T. FF mechanismus s rychlou odezvou a tichým chodem podporující 3D magnetické senzory v podobě maximálně věrohodné odezvy výrazně se přibližující aktuálním ovladačům běžných u bojových stíhacích letounů. HOTAS je opatřen kniplem obsahující řadu programovatelných tlačítek a hostujících funkcí s využitím programovatelného režimu a také duální nezávislou plynovou páku obsluhující pohonnou jednotku o dvou motorech (asymetrický tah).

Plynová páka:

- asymetrický tah obou motorů
- vysoká ergonomie
- kompletně z kovu
- autentická aretace
- volba tuhosti
- zcela bez nulových zón
- autentická replika režimu IDLE
- autentický režim forsáže
- 17 programovatelných tlačítek
- 8- směrový klobouk HAT
- 1x 8-směrový HAT
- 1x 4-směrový HAT s funkčním PB
- 1x PB (Push Button)
- 1x 3-směrový RS (Rocker Switch)
- 2x 3-směrový spínač
- 1x 3-směrový spínač


Knipl:

- H.E.A.R.T. podpora
- 3D magnetické senzory
- 16-bit rozlišení (65536x65536 impulzů)
- absence nulových zón
- USB konektivita
- maximálně stabilní
- možnost zástavby do "home-made"kokpitů
- odnímatelný STICK (kompatibilní s Hotasem Cougar)
- A-10 ergonomie (reálný vzhled i ergonomie)
- 19 programovatelných tlačítek
- 1x 8-směrový klobouk HAT
- 2x 8-směrový klobouk HAT
- 1x 4-směrový klobouk HAT s PB
- 2x PB
- 2x PPB (Pinkie Push Buttons)
- hmotnost: 3 kg
- podsvícení
- 5x programovatelné LED
- TRIM wheel (2x)

Produkt dodáváme výhradně na objednávkou s podmínkou zálohové platby předem. Doba dodání: 3 dny od objednání/zaplacení zálohy.

Guillemot Thrustmaster Warthog je HOTAS kompatibilní s platformou PC, podporuje všechny soudobé operační systémy typu Windows (XP, VISTA, W7) včetně 32/64-bitové architektury. Připojuje se na USB a představuje tak maximálně věrnou kopii HOTASu letounu A-10. Produkt je vzhledem k povaze FF vhodný zejména pro soudobé bojové letecké simulátory typu DCS, ELITE Dangerous, AeroFly FS 2, X-Plane 11, Prepar3DV4, apod....

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.