Mad Catz Pro Racing Wheel and Pedals for XBOX ONE

 
  • 1 z 4
 
Vysoce kvalitní, prakticky prémiový produkt z dílny MadCatz nemůže zklamat žádného příznivce automotivního herního zážitku. Pravdou je, že dílenské zpracování a výbava patří k tomu nejlepšímu, co lze na trhu sehnat. MadCatz je vedle Thrustmasteru v tomto případě na shodné ergonomické úrovni a volant nabízí jak špičkovou kvalitu, tak i rozumnou výbavu a koncová částka odpovídá poptávce na trhu, takže pokud sháníte opravdu kvalitní "NEXT GEN" volant s pedály pro Xbox ONE, tento můžeme doporučit.
Cena 9 082,64 Kč bez DPH
10 989,99 Kč    
Kód produktu 1449
Kategorie Hardware
 

Tento typ volantu je výhradně kompatibilní s konzolou "NG" XBOX ONE. Ačkoliv herní konzoly svým výpočetním výkonem nikdy nedosáhnou na možnosti klasického (PC) počítače, přesto jsou herní konzoly součástí většiny domácností. Microsoft XBOX ONE je jednou z alternativ, které lze domů pořídit za účelem (nejen) hraní videoher. Je sice nesmysl pořizovat tyhle věci do obýváku, ale na druhé straně se tomu těžko odolává už jen kvůli tlaku dětí a současně též jednoduchosti provozu. Je určitě jednodušší provozovat herní konzolu, než osobní počítač. Já osobně patřím ke generaci, která preferuje počítač namísto herní konzoly (v každé situaci jakéhokoli typu videoherního zážitku), avšak děti to většinou vidí trochu jinak a právě kvůli jednoduchosti provozu, je konzolový trh součástí videoherního průmyslu a za poslední roky zaznamenává vedle chytrých telefonů, tabletů a dalších "zbytečností" boom a nezbývá nic jiného, než jít s dobou, anebo se na "dnešní dobu" vykašlat a zajít si zahrát fotbal, což je to nejlepší, co můžeme udělat.

Vzhledem k tomu, že automotivní simulátory již nejsou výsadou pouze PC výkonných počítačových sestav, ale objevují se semi-arkádové tituly poměrně hojně na herních konzolách, je samozřejmé, že hardcore uživatelé musí časem pořídit pořádnou výbavu a volant s pedály je aditivem poměrně častým.

 

- plně kompatibilní s konzolou XBOX ONE
- špičková technologie duáního pohontu (Force Fedback NG)
- bezdotykové potenciometry (maximální přesnost a trvanlivost výrobku)
- tichý chod, silnější odezva, plně programovatelné
- z výrobních materiálů převažuje hliník a plast
- věnec z hliníku
- věnec potažen kůží (suede leather)
- možnost nastavení nastavení otáčení volantu (270 / 900 stupňů)
- možnost ergonomického nastavení sklonu volantu (0 - 15 stupňů)
- páky sekvenčního řazení z hliníku
- kvalitní pedály opět z hliníku součástí
- možnosti nastavení tuhosti brzdového i plynového pedálu
- veškerá tlačítka programovatelná v rámci možností XBOX ONE aplikací
- USB připojení

- plně odnímatelný věnec volantu
- samostatná báze pro další adaptéry (mody)
- protiskluzová základna pedálů
- možnost montáže k desce stolu či přímo do kokpitu
- pro méně aktivní jezdce možnost umístění volantu na klín
- externí el. adaptér pro napájení (součástí balení)
- montážní klíč (součástí balení)