Saitek Pro Flight Cessna Rudder Pedals

 
  • 1 z 5
 

Saitek Pro Flight Rudder Pedals vypadají báječně a navíc jsou opatřeny licencí Cessna. Jsou kompatibilní s jakýmkoli soudobým letovým simulátorem a můžete je podobně jako CH kombinovat též s jinými značkami výrobců ovladačů. Pokud zůstáváte věrní značce Saitek, toto může být váš další krok jak výrazně povýšit virtuální kokpit na optimální úroveň koordinovaného letu a pojíždění.

Cena 4 041,32 Kč bez DPH
4 890 Kč    
Kód produktu 1093
Kategorie Hardware
 
  • Popis
 

Saitek Pro Flight Cessna Rudder Pedals představují plně licencovaný výrobek společnosti Saitek zaměřující se na design skutečné repliky jednomotových letounů Cessna v měřítku 1:1. Tento set pedálů doplňuje Saitek Pro Flight Cessna Yoke System, který byl rovněž navržen za účelem Cessna desigenu i ergonomie odpovídající reálné předloze. Ze všech ovladačů, které kdy Saitek vyráběl (vyrábí) jsou pedály tím nejmenším rizikem z hlediska dílenského zpracování zaručující optimální kvalitu. Pokud tedy doma vlastníte nějaký ovladač výrobce Saitek a hledáte nožnici od stejného výrobce, tento set bychom doporučili jako vhodnou alternativu ke stávajícím i budoucím Saitek periferiím. Pedály vynikající celkově robustním zpracováním, ovládání směrového kormidla a samozřejmě též diferenční brzdy kol podvozku. Kromě toho jsou pedály opatřeny manuálním nastavením tuhosti odporu, čímž se výrazně snižuje "syntetický" podtext ovládání směrového kormidla.

- autentický design reálné předlohy výrobce Cessna
- automatické centrování středové polohy
- manuální nastavení tuhosti odporu
- robustní zpracování
- vysoce ergnomické ovládání
- směrové kormidlo
- diferenční brzdy hlavního podvozku
- omezené možnosti programování
- nižší živostnost výrobku
- méně kvalitní mechanika
- vhodný typ pro Saitek Cessna Yoke
- možnost připojení k jiným ovladačům
- nezávislá fce řízení
- možnost vytváření profilů (SST GUI)
- USB zapojení

Saitek Pro Flight Cessna Rudder Pedals v celé škále výrobků Saitek považujeme za optimální volbu, avšak cena neodpovídá celkové nižší kvalitě dílenského zpracování výrobku. Mechaniky Saiteku vždy trpí poněkud omezenou životností, což ovšem přetrvává i v soudobé řadě licencovaných výrobků řady "Cessna". Přesto je možné tento set pedálů doporučit pro jakýkoli typ leteckého simulátoru a předně též pro Saitek Pro Flight Cessna Yoke System. Na druhé straně je pravdou, že Saitek prodává především díky inovativnímu vzhledu svých výrobků a vždy upřednostňuje "cool" efekt před vybavením a programovými možnostmi. V tomto ohledu zůstává vždy při starém, nicméně tato marketingová strategie Saiteku zůstává i nadále úspěšná napříč spektrem virtuálních pilotů mladší generace, či nepilotů.