Thrustmaster T.Flight Hotas PC & PS3

 
  • 1 z 5
 

HOTAS pro PC & PS3 za překvapivě nízkou cenu nepřenese návyky ze simulátoru do reálného letounu, ale poskytne optimální volbu začínajícím uživatelům, nejmladší generaci trénující první vzlety a přistání a také dostatek prostoru pro studijní účely - piloty-žáky létající spíše procedurálně na autopilota za účelem odhalování instrumentální navigace.

Cena 983,47 Kč bez DPH
1 190 Kč    
Kód produktu 1230
Kategorie Hardware
 

Thrustmaster T.Flight Hotas je určen jak osobnímu počítači PC, tak i herní konzole PS3. Připojit lze tento HOTAS nejen k PC, ale i k PS3. Jedná se o ovladač sdružující klasický knipl s ergonomickým držením v pravé ruce, tak i plynovou přípusť v levé ruce, přičemž plynovou přípusť lze od kniplu oddělit a získat tak větší prostor mezi joystickem a plynovou přípusti pro ještě vyšší míru ergonomického ovládání během letu. HOTAS je vhodný pro nenáročné uživatele, začínající virtuální letce, popř. ty uživatele, kteří nemají mnoho času, či financí a přesto chtějí optimální zážitek z létání na simulátoru bez nároků na prostor. Dílenské zpracování je i v tomto případě na vyšší úrovni, takže lze zaručit i optimální trvanlivost výrobku. Pro PC oceníte možnosti programování tlačítek ve všech simulátorech, u konzoly PS3 zase přímou podporu všech arkádových leteckých videoher.

- sdružený ovladač HOTAS
- kompatibilita PC & PS3
- super rychlá instalace
- odnímatelná plynová přípusť
- ergonomický design kniplu i přípusti
- volitelnost odporu s aretací plynové přípusti
- programovatelná tlačítka
- osmisměrový klobouček HAT
- zesílené těžistě základny pro max. stabilitu
- exkluzívní mapovací fce
- snadné možnosti programování
- vnitřní paměť pro uložení více konfigurací současně
- 12 programovatelných tlačítek
- 5 samostatných os
- integrace směrového kormidla

HOTAS je zdaleka nejpružnější systém jednoduchého ovládání jakéhokoli typu simulátoru (civilní, bojové). Produkt je vhodný zejména pro začátečníky, uživatele, kteří se simulátorům věnují pouze rekreačně, příležitostně a v neposlední řadě je tento typ ovladače určen i těm uživatelům, kteří si rádi zalétají v nenáročných arkádových střílečkách a leteckých videohrách. Oceníte vyvážené ergonomické vlastnosti, nízkou pořizovací cenu, optimální ergonomické rozpětí joysticku i plynové přípusti a hlavně naprosto nenáročné podmínky na prostor.