VRinsight Instrument Radio Stack USB

 
  • 1 z 2
 

Vhodné řešení pro ty, kteří chtějí ušetřit penízě a přitom trvají na funkčním "rádiu" pro FS 2004 a FSX. Celá jednotka je navíc v masívní kovové schránce a díky tomu, že obsahuje tradiční "flip/flop" konfiguraci včetně autopilota, je vhodná především pro piloty IFR. Koncept je ideální pro všeobecné letectví - včetně primárního účelu, avšak jednotlivé funkce autopilota využijete i u dopravních letadel, byť v omezené míře, avšak okamžitá volba frekvence COM/NAV/ADF může vyřešit vaši frustraci v době, kdy se snažíte tyto klíčové hodnoty zadávat myší ve virtuálním kokpitu. Zařízení nahradí myš během ovládání radiokomunikačního/radionavigačního panelu včetně autopilota, neboť všechny tyto funkce ovládáte pohodlně vlastní rukou, tak jako v reálném letounu. Nízká pořizovací cena, optimální design a kvalitní provedení, představuje vhodný typ harwarového rozšíření každého simulátorového koutku.

Cena 10 983,47 Kč bez DPH
13 290 Kč    
Kód produktu 738
Kategorie Hardware
 
  • Popis
 

Možná hledáte cenově výhodnější alternativu za účelem radiokomunikačního/radionavigačního vybavení v simulovaném letounu. Go-FLIGHT řešení se zdá být nejen zastaralé, ale především poněkud krkolomné ať už z hlediska reálného vzhledu a fce, tak také z hlediska ovládání a přiřazování funkcí v příslušném editoru. Pokud uvažujete o kompaktním řešení radionavigace a radiokomunikace, nechcete příliš investovat a přesto si chcete pořídit ideální produkt, pak právě Instrument Radio Stack USB můžeme jednoznačně doporučit. V praxi se jedná o klasické BENDIX/KING uspořádání vhodné pro ovládání všech typů letounů v simulátoru FS 2004 a FSX. Produkt jednoduše připojíte do USB slotu, nainstalujete příslušný ovladač a zařízení je připraveno k provozu v obou oblíbených simulátorech. Žádné složité přiřazování funkcí, žádné zbytečné editace souborů v editoru. Jednoduše připojíte a letíte!

Instrument Radio Stack je vhodný zejména pro všeobecné letectví a využijete jej jak v případě defaultních letadel (včetně vrtulníků), tak samozřejmě s využitím freewarových souborů letadel, vrtulníků, popř. s využitím komerčních add-onů.

- Kompletní kovové provedení
- Kovový stojan
- COM1/COM2
- NAV1/NAV2
- ADF
- DME (NM + GS)
- ODPOVÍDAČ
- AUTOPILOT

SPECIFIKACE PRODUKTU:

- komplet zkovu
- indikace na LCD
- USB připojení
- Windows Vista/XP kompatibilní
- referenční příručka
- napájecí adapter součástí (5V, eu zástrčka)