Citizen Red Arrows AT Skyhawk Watch

 
  • 1 z 3
 
Citizen Red Arrows AT Skyhawk Watch jsme zařadil zejména díky kvalitě a stále ještě přijatelné ceně za špičkovou kvalitu z dílny Citizen. Pokud plánujete nákup leteckých hodinek, které opravdu fungují a reprezentují, tento typ může být snadná volba a to i přesto, že je součástí ocelové pouzdro i krystalické sklíčko.
Cena 10 322,31 Kč bez DPH
12 490 Kč    
Kód produktu 1200
Kategorie Hodinky
 
  • Popis
 

Citizen Red Arrows AT Skyhawk byly navrženy nejprestižnější značkou Citizen jako hodinky limitované edice používající piloti akrobatické skupiny Red Arrows. Značková kvalita je v tomto případě garantována výrobcem Citizen, avšak jisté kompromisy byly nutné k tomu, aby cenová relace zůstala na přijatelné úrovni. Pouzdro hodinek je z oceli, což znamená vyšší hmotnost, na druhé straně je celková hmotnost hodinek vyvážena koženým páskem, takže ve výsledku jsou hodinky stále v rozpětí přijatelné hmotnosti. Sklíčko je krystalické anti-reflexní se zvýšenou tvrdostí, ovšem i v tomto případě se nejedná o safír, který patří mezi nejodolnější. Tedy právě pouzdro z oceli (nikoli z titanu) a krystalické sklíčko (nikoli safírové) znamenají jediný kompromis předznamenávající přijatelnou cenovou relaci.

Pokud dokážete uznat tyto kompromisy, ostatní vybavení hodinek je zcela nekompromisní a plně odpovídající kvalitě značky Citizen - obzvlášť špičkově navržený design hodinek určený pro aktivní piloty a navíc s gravírováním limitované edice "Red Arrows". Hodinky nabízejí zobrazení duálního času, obsahují technologii Eco-Drive nevyžadující baterii. Navíc je zaručena nejvyší možná přesnost díky automatickému seřizování hodinek prostřednictvím rádiového signálu. Právě tento aspekt považuji za nejdůležitější (ultimátní přesnost) a Citizen jako jeden z několika málo výrobců hodinek, který může nabízet tuto technologii, patří mezi nejlepší volby. Příjem rádiového signálu je na pořadu dne každý den v půlnoci ve formě plně automatického seřízení hodinek, může být však signál pro seřízení hodinek vyslán i na "vyžádání" uživatele.


- třetí generace série strojku Skyhawk Atomic Flight Chronograph
- automatické seřizování hodinek rádiovým signálem
- eco-drive solární technologie dobíjení
- světový čas pro 43 měst
- letecké výpočty
- 2 nezávislé budíky pro dva světové časy
- 1/100 přesnost (automatické seřízení za 24 hod)
- odpočítávání času (90 minut)
- kalendář
- GMT samostatný displej
- podsvícení displeje
- vodotěsnost do 200m
- datumovka
- pouzdro z oceli
- krystalické sklíčko
- vysoce kvalitní kožený řemínek
- 5 let záruka výrobce
- prezentační box

BONUS NAVÍC: DVD RED ARROWS (filmová produkce skupiny Red Arrows v ceně hodinek na samostatném nosiči DVD)