Citizen Red Arrows Pilots Chronograph

 
 
Citizen Red Arrows Pilots Chronograph jsme zařadil zejména díky maximální kvalitě zpracování a stále přijatelné cenové relaci. Pokud plánujete nákup leteckých hodinek, které opravdu fungují a reprezentují, tento typ může být snadná volba.
Cena 9 743,80 Kč bez DPH
11 790 Kč    
Kód produktu 1314
Kategorie Hodinky
 
  • Popis
 

Citizen Red Arrows Pilots Chronograph jsou letecké hodinky, které byly navržen nejprestižnější značkou Citizen jako hodinky limitované edice příslušící letce akrobatické skupiny Red Arrows. Značková kvalita je v tomto případě garantována výrobcem Citizen a v této nové generaci hodinek série Red Arrows získáváte zaručeně to nejlepší za co možná nejnižší cenovou relaci. Pouzdro hodinek je z oceli, což znamená vyšší hmotnost, na druhé straně je celková hmotnost hodinek vyvážena koženým páskem, takže ve výsledku jsou hodinky stále v rozpětí přijatelné hmotnosti. Sklíčko je krystalické anti-reflexní se zvýšenou tvrdostí, ovšem i v tomto případě se nejedná o safír, který patří mezi nejodolnější. Tedy právě pouzdro z oceli (nikoli z titanu) a krystalické sklíčko (nikoli safírové) znamenají jediný kompromis předznamenávající přijatelnou cenovou relaci. V případě ostatní výbavy se můžete spolehnout na zcela vyčerpávající počet užitečných fcí.

Hodinky nabízejí zobrazení duálního času, obsahují technologii Eco-Drive nevyžadující baterii. Navíc je zaručena nejvyší možná přesnost díky automatickému seřizování hodinek prostřednictvím rádiového signálu. Právě tento aspekt považuji za nejdůležitější (ultimátní přesnost) a Citizen jako jeden z několika málo výrobců hodinek, který může nabízet tuto technologii, patří mezi nejlepší volby. Příjem rádiového signálu je na pořadu dne každý den v půlnoci ve formě plně automatického seřízení hodinek, může být však signál pro seřízení hodinek vyslán i na "vyžádání" uživatele.


- třetí (nejaktuálnější!) generace série strojku Skyhawk Atomic Flight Chronograph
- automatické seřizování hodinek rádiovým signálem
- eco-drive solární technologie dobíjení
- světový čas pro 43 měst
- letecké výpočty
- 2 nezávislé budíky pro dva světové časy
- 1/100 přesnost (automatické seřízení za 24 hod)
- odpočítávání času (90 minut)
- kalendář
- GMT samostatný displej
- podsvícení displeje
- vodotěsnost do 200m
- datumovka
- pouzdro z oceli
- krystalické sklíčko
- vysoce kvalitní kožený řemínek
- 5 let záruka výrobce
- prezentační box

Jedná se o třetí nejaktuálnější podobu hodinek Citizen série Red Arrows s koženým páskem přinášející rádiový signál téměř za 10.000,- CZK s DPH. V tomto případě se tedy jedná o hodinky, které dokážou nabídnout maxiální přesnost a zcela vyčerpávající výbavu. Vzhledem k originálnímu desigenu limitované série Red Arrows jsou tyto hodinky obzvlášť atraktivní pro letce a svou odolností patří k těm typům hodinek, které na ruce zůstávají prakticky nepřetržitě.