AMERICAN Truck Simulator

 
  • 1 z 9
 
Windows 7,8 (64-bit kompatibilní), Quad-Core 3.0 GHz, 6GB RAM, Geforce GTX 760 (nebo ekvivalentní z dílny ATI), 3 GB volného prostoru na HDD (pro základní titul, je třeba počítat s dalším volným prostorem v případě datadisků a dalšího obsahu), intenetové rozhraní, doporučujeme gamepad, či volant s pedály.
Cena 735,54 Kč bez DPH
890 Kč    
Kód produktu 1501
Kategorie Hry, ostatní simulátory
 

V prodeji: první týden v únoru 2016

American Truck Simulator představuje novinku na trhu, která vyjde první týden v únoru 2016. Pokud jsou kamiony tím, co vás láká, American Truck Simulator vyniká nejen technickými aspekty simulace (zejména promyšleným systémem managementu logistických služeb), ale též fyzikou řízení kamionu a hlavně celkově naprosto špičkovou grafikou, kterou můžete spatřit pouze u AAA technologicky nejvyspělejších titulů. Navíc se jedná o americký kontinent scenérie přibližující celou řadu známých oblastí včetně autentických význačných bodů podél trati. American Truck Simulator se nestane jen záležitostí na několik týdnů, vývojáři plánují celou řadu datadisku. V prvním vydání se vydáme se zbožím napříč Kalifornií, avšak v případě dalších datadisků lze očekávat nové mapy a tím pádem též nové regiony, které si oblíbíte zejména díky preciznímu zpracování okolní scenérie.

Pokud vás zajímá s čím lze American Truck Simulator srovnávat, pak rozhodně s Eurotruck Simulator 2, který se stal nejoblíbenějším simulátorem kamiónové přepravy. Novinka však přinese celou řadu vylepšení včetně mechaniky herních fcí a jednotlivých módů. SCS Software v tomto případě nabízí uživatelům neporovnatelně vyšší úroveň hratelnosti a více specifických faktorů výrazně ovlivňující chod soukromého autodopravce. Úspěch managementu logistiky, ale i servisování vozového parku se schopností prosadit se na americkém trhu v kamiónové přepravě, bude záviset pouze na vašem rozhodnutí a individuálních schopnostech.

Kromě vlastní kariéry v single režimu vás očekává masívní online rozhraní, což již v případě titulu Eurotruck Simulator 2 zaznamenalo značný ohlas. Budování vlastní firmy v rámci online komunity je totiž mnohem zábavnější a svým způsobem jde nový American Truck Simulator až na hranici soudobých titulů MMOG. Online režim a foto-mód jsou zkrátka bonusy, které povyšují tento titul do zcela jiné úrovně virtuální zábavy, obzvlášť v případě využití VR technologií.

- simulátor soukromé společnosti v autodopravě
- autentická fyzika jízdy kamionem
- promyšlený management chodu firmy
- logisticky vysoce pokročilý model přepravy
- různorodé typy zakázek
- krátkodobé i dlouhodobé smlouvy
- režim "single" player (kariéra)
- masívní online rozhraní s možnostmi sdílení obsahu
- foto mód + avatar mód včetně uploadů
- precizní grafika
- dlouhodobá "životnost"
- podpora VR technologií součanosti
- očekávané datadisky
- vynikající GUI včetně možností komunikace s online komunitou
- autentický model fyziky jízdy kamionem - s podporou volantů, gamepadů i joysticků