BRIDGE: The Construction Game

 
  • 1 z 12
 
Možnost vyzkoušet si postavit most a zjistit, zda inženýrink obstojí jak v oblasti fyziky, tak i v oblastech přírodních zákonů matky přírody překvapivě oslovilo značný počet uživatelů PC. Titul je vhodný pro všechny generace a zároveň přináší zábavu i v případě, kdy na mostu pracujete v kruhu svých přátel, popř. rodiny. Zábava nekončí pouze splněním všech 30-misí, díky vestavěnému samostatnému editoru misí, můžete ve své práci pokračovat a zkoušet nové prvky. Uložený scénář můžete elektronicky sdílet s ostatními uživateli simulaci a do simulátoru tak importovat i zhotovené scénáře jiných uživatelů. Mnoho nových misí se očekává v budoucnu přímo na internetu. Titul je kompatibilní s Windows XP, Vista, W7, podporuje 32/64-bitovou instalaci OS. K optimálnímu provozu je doporučen dvoujádrový procesor o výkonu 2.0 GHz, 2048 MB RAM, 256 MB paměti na grafickém chipsetu. Instalace na pevném disku vyžaduje 460 MB volného prostoru. Tištěná dokumentace je v němčině, angličtině, španělštině a francouzštině.
Cena 1 072,73 Kč bez DPH
1 298 Kč    
Kód produktu 940
Kategorie Hry, ostatní simulátory
 

Simulátorů různých žánrů přibývá. Jedním ze zajímavých počinů je simulace stavění mostů v podobě titulu BRIDGE: The Construction Game. V této samostatné aplikaci plníte úlohu zkušeného konstruktéra mostů a ověříte si tak dovednosti výhradně v konstruktérské a inženýrské činnosti budování mostů různých typů za různým účelem. Zhotovit inženýrský plán na konstrukci mostu je však i v této simulované podobě otázkou nejen omezeného finančního rozpočtu, ale také volby různých materiálů, limitované jak dostupností, tak i využitím právě pro Váš most. Konstrukce odolného mostu je navíc pevně spjata s jeho umístěním, primární funkcí a také omezeními vycházejícími z matky přírody a mnohdy poměrně složitého terénu v blízkém okolí. Návrh a zhotovení mostu včetně volby materiálů se následně odráží na jeho "zatěžkávací" funkci. Pokud vše dobře dopadne a Vaše konstrukce dokáže odolat funkčnímu využití mostu (např. za účelem kamiónové přepravy přes řeku či přehradu nebo využití železniční přepravy, aj.), mise je splněna. Ve vší podstatě se tak jedná o simulátor stavění mostů v nádherných graficky dokonale zpracovaných scenériích opatřených řadou interaktivních animací.

- 30 samostatných misí
- 15 různých stavebních materiálů
- 4 technické funkční testy
- 7 různých přírodních katastrof
- 3 samostatné grafické scenérie
- pozemní, hladinový, železniční provoz
- integrovaný editor misí
- možnost sdílení již zhotovených misí s ostatními
- vyčerpávající možnosti grafické optimalizace
- vhodné i pro slabší počítače
- možnost importu misí ostatních uživatelů
- autentické animace
- pokročilé vlastnosti fyziky

BRIDGE: The Construction Game je nenáročná, avšak vysoce ceněná originální aplikace pro osobní počítač. Svým způsobem se jedná o typ logické hry, avšak díky pokročilým vlastnostem fyzikálních zákonů lze tuto aplikaci brát i jako samostatný konstruktérský simulátor mostů. Mezi další výhody patří vyvážené aspekty obtížnosti a geinální možnosti optimalizace. V důsledku toho je produkt určen každému typu uživatele a navíc i těm, kteří nevlastní příliš výkonný počítač.

Médium PCCD ROM
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.