Conworld

 
  • 1 z 15
 
Hardwarové požadavky: Microsoft Windows XP,VISTA,7,8, procesor: 2.0 GHz, RAM: 4 GB, 250 MB volného prostoru na pevném disku, DirectX 9.0c kompatbilní grafický akcelerátor (podpora Shadermodell 2.0), VRAM: 512 MB RAM, zvuková karta, internetové připojení pro aktivaci produktu nutností!
Cena 983,47 Kč bez DPH
1 190 Kč    
Kód produktu 1452
Kategorie Hry, ostatní simulátory
 

Conworld je novým typem technicky skvěle zpracovaného simulátoru stavby. Staveniště v tomto případě znamená základ pro to, dokázat se vypořádat se všemi nástrahami se stavbou spojenými a to od obdržení zakázky, zajištění materiálu až po management souběžných prací s těžkou technikou. Finální podoba parkoviště, rodinného domu, obchodního centra, bytové jednotky přitom záleží právě na schopnostech orientace hráče v technologiích i pracovních postupech. Pokud tedy nemáte v sobě ani špetku z Bořka Stavitele, těžko se dokážete sžít s tímto interaktivním a technicky velmi dobře zvládnutým prostředím. Simulátory tohoto typu lákají spíše mladší generaci a to především díky zastoupení mechanizace na stavbě v podobě těžkých pracovních strojů. Ovládání u této techniky je rovněž zpracováno na dostatečně vysoké úrovni a ve všech případech se jedná o licencované výrobce příslušné techniky.

Pokud však nevíte jak provádět betonování a jaký typ pracovního postupu zvolit s ohledem na rozsah zakázky, postupujte zkrátka tak, jakobyste postupovali v reálu. Hra na simulační aspekty klade značný důraz, ale je možné využít též nápovědy, zvolit jednodušší ty zakázky, či využít výukových scénářů. Ačkoliv je možné hru hrát výhradně v režimu „single player" zcela samostatně, největší porci zábavy si užijete v týmovém kooperativním režimu rozhraní MMO / MMORPG (Massively Multiplayer Online Role Playing Game)... Týmová hra vám zajistí snadné rozdělení pracovních postupů, rychlejší a efektivnější dokončení zakázky a hlavně celkově vyšší progres ve hře - tedy přísun zakázek a náskok před (online) konkurencí. Tento rozměr hry je o to zábavnější, že je možné v týmu využít i online chatového rozhraní (komunikace) fungující spíše jako menší intranet - tím pádem máte k dispozici dokonalý přehled o každé zakázce i průběhu zpracování. MMORPG rozhraní je koncipováno jak v uzavřené „místnosti" - tedy „private" bez interakce konkurenčních subjektů, tak v otevřeném prostoru „open", kdy můžete zažít vyšší míru rizika hrozící právě kvůli konkurenčním stavařům snažící se zmařit vaše dílo a získat klienta na svou vlastní stranu. Oba typy hraní jsou zastoupeny samostatnými servery, takže zatímco „private" je určený zejména pro pohodu herního zážitku bez vnějšího tlaku, „open" MMORPG přináší vnější tlak v podobě konkurenčního prostředí i časového rámce.

Grafické prostředí je opravdu detailní a plně interaktivní. Zakázka na okraji města se z hlediska zajištění pracovních postupů výrazně odlišuje od zakázky v centru, kdy se musíte vypořádat s tím, abyste místo pro stavbu zajistili i  i  s ohledem na okolní prostředí. Výhoda spočívá též v reálném čase: pokud máte rozestaveno více zakázek, které jsou od sebe vzdálené, můžete se mezi jednotlivými stanovišti pohybovat v reálném čase s využitím jakéhokoli typu dopravního prostředku, který máte k dispozici (včetně stavební techniky). Tento způsob je mnohem realističtější a působivý zejména díky kvalitnímu okolnímu prostředí scenérie. Je však také možné tento realistický prvek obejít tím, že se mezi staveništi budete přesunovat pouhým kliknutím myši na příslušné mapě.

- Simulátor stavby
- Reálné prostředí
- Kvalitní grafické zpracování
- MMO/MMORPG rozhraní
- Skutečné pracovní postupy
- Reálná licencovaná technika strojů
- Možnost online týmové spolupráce
- Možnost hrát samostatně v režimu „single player"
- Interaktivní prostředí
- Reálné postavy a jejich interakce / příjem zakázek
- Tlak konkurenčního prostředí (režim „open" MMORPG)
- Online rozhraní pro komunikace týmové spolupráce
- Výukové scénáře
- Naprostá volnost rozhodování (žádný lineární postup ve hře)
- Možnost ovládání těžkotonážní techniky
- Kvalitní ozvučení
- Každý stroj obsahuje interaktivní kabinu (reálný kokpit)
- Interaktivní mapa prostředí
- Možnost reálného přesunu mezi staveništi
- Funkční management
- Reálný rozměr nakládání s financemi (příjmy/výdaje)
- Precizní optimalizace 3D grafického prostředí
- Vysoká míra realismu
- Detailní dokumentace

Médium DVD ROM