Dovetail Games Euro Fishing Simulator

 
  • 1 z 6
 
Hardwarové požadavky: Windows 7, 8, 10 (64-bitová verze instalace), Procesor: Quad-Core 2.4 GHz, RAM: 4 GB, VRAM: 1 GB (doporučujeme alespoň GeForce GTX 460, Direct X 11 kompatibilní akcelerátor), HDD: 2 GB volného prostoru, doporučujeme sítové přípojení - internet za účelem využití online režimu hry. Titul je možné hrát i s využitím myši a klávesnice, gamepad Xbox je však výrazně doporučován pro co možná nejautentičtější zážitek ze hry.
Cena 1 066,12 Kč bez DPH
1 290,01 Kč    
Kód produktu 1490
Kategorie Hry, ostatní simulátory
 

Dovetail Games je společnost sídlící v UK a jedná se o firmu, která pokračuje na vývoji letecké simulace MSFS. Před nedávnem jsme se mohli dočkat vydání nového simulátoru FSX: Steam Edition. Euro Fishing Simulator je určen pro všechny příznivce rybaření bez ohledu na věk, či zkušenosti. Rybářské simulace jsem sledoval již od prvních titulů - tehdy ještě pod DOSem, avšak většina z nich nikdy nedokázala na obrazovky monitorů přenést atmosféru skutečného rybaření ve formě autentického zážitku. Dovetail Games Euro Fishing Simulator je prvním titulem v historii existence počítačových her, kterému se toto podařilo téměř bez kompromisů. Titul, ačkoliv se jedná o rybaření, byl vyvíjen nezvykle dlouhou dobu a to především díky snaze představit skutečný simulátor rybaření, špičkovou grafiku, dokonalý online režim (tedy možnost rybaření s kamarády po síti) a současně též zcela autentický rozměr každé scenérie, která se v simulátoru nabízí. Grafické zpodobnění vodní hladiny včetně animace je něco, co musíte na výkonném počítači vidět sami na vlastní oči.

Díky příkladnému smyslu pro detail, je Euro Fishing Simulator ve všech ohledech novodobým herním zážitkem těžící zejména díky možnostem soudobých IT technologií. Grafika nespočet animací, zvuk a kulisa skutečné scenérie vytváří právě tu atmosféru, kterou byste u podobného titulu čekali. Technologicky je titul na maximální úrovni a o zábavu a adrenalinové situace není nouze. Uchvátí vás totiž smysl pro detail a to v každém ohledu: od příchodu k rybnímu (tedy okolní scenérie), až po zvukovou kulisu a jednotlivé animace, či procedury spojené s rybařením (nahazování, zasekávání, různorodost návnady, fyzika i strategický kontext). Podpora celé řady ovladačů včetně populárního gamepadu Xbox nabízí možnost rybaření prakticky bez omezení. Vzhledem ke skutečnosti, že se spíše jedná o sofistikovaný simulátor, uživatelům je k dispozici celá řada výukových lekcí. Ovládnutí základů rybaření si tak žádá vaši pozornost hned od začátku. Pokud však chodíte na ryby, okamžitě se budete cítit "jako doma" a to jak s volbou nástrahy, typem vybavení, tak také výběru vhodného místa k rybaření.

Pokud chcete vypustit výukové lekce rybaření, nezbývá nic jiného než se ponořit do virtuální reality skutečného zážitku z rybolovu a zvolit jednu z pěti základních, graficky dokonale zpracovaných lokací s příslušným jezerem a detailně vyobrazeným okolním prostředím. Výhoda je, že můžete rybařit zcela sami, mnohem atraktivnější je však využití online režimu a vstoupit tak do zcela jiné dimenze hry, ve které můžete v okolí příslušného rybníku narazit na další rybáře a sdílet s nimi "jejich vlastní flek" , včetně možnosti komunikace nad nastraženými pruty a vychutnat si západ slunce a rozličné zvuky přírody přesně jako jsme zvyklí v reálném světě. Soutěže rybaření jsou vyvrcholením mistrovského umu rybolovu a v tomto případě máme k dispozici celou škálu zajímavých soutěží, průběžného pořadí i vyhodnocování. Titul se tak režimem ONLINE dostává na úroveň MMOG a to doslova.

- autentický simulátor rybolovu
- úžasný smysl pro detail
- technologicky vysoce pokročilé zpracování
- špičková grafika
- reálné scenérie (další ke stažení!)
- možnost režimu "single player"
- možnost režimu "multiplayer" - online
- MMOG charakteristika online rybaření
- oficiální soutěže a turnaje v rybaření
- detailní okolní prostředí
- technicky zdatná simulace rybolovu
- vynikající zázemí technického rázu
- umělá inteligence ryb
- proměnlivé podmínky počas
- podpora změny denní doby
- dynamické podmínky počasí
- rozmanitost výběru techniky i návnady
- nutnost strategického uvažování
- vytovřeno v v engine UNREAL 4
- STEAM VR podpora
- vyrobeno ve spolupráci s profesionály z oboru
- skutečná atmosféra rybolovu
- podpora ovladače Xbox 360
- precizní zvuková kulisa
- radost z nového hardware ve Vašem počítači

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.