Fireworks Simulator

 
  • 1 z 7
 
Hardwarové požadavky: Operační systém, Windows Vista / 7 / 8 (32/64-bit), Procesor: AMD/INtel 3.0 GHz nebo vyšší, RAM: 4 GB, VRAM: 1 GB, 1 GB volného prostoru na pevném disku. Titul dodáván na DVD datovém nosiči.
Cena 818,18 Kč bez DPH
990 Kč    
Kód produktu 1463
Kategorie Hry, ostatní simulátory
 

Pokud jste příznivci ohňostrojové pyrotechniky a chcete si vyzkoušet konkrétní práci profesionálního pyrotechnika připravující velkolepá ohňostrojová "šau", pak rozhodně stojí za to na PC nainstalovat titul Fireworks Simulator. Jedná se o strategicky-manažerský titul zaměřující se na nejmenší detaily zhotovení skutečného ohňostroje v kompletní podobě - tedy včetně synchronizace s hudbou i umístěním v příslušné lokaci. Titul, vzhledem ke svému originálnímu obsahu, vznikal poměrně sofistikovaně ve spolupráci s profesionálními pyrotechniky včetně společnosti značky WECO. WECO patří mezi nejúspěšnější firmy v Evropě zabývající se výrobou nejprestižnějších ohňostrojů s vlastními speciálními efekty, které jsou často vyvíjeny i na přání náročných zákazníků. Ohňostroje na zakáhzku, obzvlášť od prestižních výrobců, dnes představují zajímavý byznys a rozhodně nepatří mezi levné záležitosti. V této hře si můžete vyzkoušet co v praxi obnáší zhotovení špičkového typu ohňostroje.

Plánování a využití všech dostupných prostředků pyrotechniky pokrývající výrobu ohňostrojů nebude jednoduchá záležitost. Desítky hodin strávíte návrhy vhodných kombinací s možností vyzkoušet si do práce zahrnout i 100 autentických ohňostrojů značky WECO. Schopnost skloubit jednotlivé typy ohňostrojů a speciálních efektů v jeden celek trvající jen pár minut a dokázat jej synchronizovat s hudbou i scenérií na pozadí, vyžaduje jistou dávku trpělivosti.

Titul by na první pohled mohl představovat na PC poněkud komickou záležitost, avšak díky špičkové technologii 3D grafických animací a schopností animovat současně celé spektrum pyrotechnických efektů, se v praxi na PC jedná o poměrně solidní hráčský počin, u kterého strávíte docela dluhou dobu - zejména v případě, že máte v rodině nadšence do ohňostrojů. Malé děti mají ohňostroje rády a možnost vyzkoušet si vlastní tvorbu na PC bez rizika poranění, nabízí dlouhé hodiny zábavy zejména pro dospělé s malými dětmi.

- simulátor výroby ohňostrojů
- vyvinuto s reálnými pyrotechniky
- licence prestižní značky výrobce ohňostrojů WACO
- více než 100 licencovaných ohňostrojů WACO
- možnosti libovolných kombinací návrhů sekvenčních efektů
- reálný postup výroby sekvence prostřednictvím PC animací
- nutnost synchronizovat výsledné pyrotechnické efekty s hudbou
- reálné lokací na pozadí (scenérie)
- špičkové grafické zpracování
- kvalitní zvukové zpracování
- vynikající animace (FPS)
- přesvědčivá kvalitativní úroveň titulu
- famózní grafické efekty i zpracování lokací na pozadí
- možnost neomezeného shlédnutí výsledného ohňostroje z mnoha různě umístěných kamer!
- možnost exportu jednotivých ohňostrojů (animací) do různých formátů videí za účelem sdílení s přáteli

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.