Train Simulator 2017

 
  • 1 z 17
 
Hardwarové požadavky: operační systém Vista / Windows 7 / 8.1, Procesor: 2.8 GHz nebo rychlejší, 6 GB volného prostoru na pevném disku, 2 GB RAM, 512 GB (podpora Pixel Shader 3.0) VRAM, DirectX 9.0c kompatibilní. V současnosti jednoznačně nejlepší vlakový simulátor na trhu vyznačující se jak celkovou kvalitou zpracování, tak i obsahem a srozumitelným přizpůsobení vlastním dovednostem. Vhodné pro děti i dospělé uživatele, kteří považují železnici za své oblíbené "hobby".
Cena 983,47 Kč bez DPH
1 190 Kč    
Kód produktu 1539
Kategorie Hry, ostatní simulátory
 

Není pochyb o tom, že Train Simulator z dílny Dovetail Games patří již léta mezi nejlepší soudobý vlakový simulátor na trhu a podobně jako je tomu v případě letecké simulace FS, i vlakové simulátory nacházejí svou oblibu prakticky u všech generací počítačových hráčů. Train Simulator si za dobu své existence získal největší podporu fanoušků a současně též na svou stranu získal největší počet aktivních uživatelů této série. Není divu, že pro Train Simulator tak vzniká celá řada nových add-onů prakticky každý měsíc. Nová verze 2017 navazuje opět na předchozí díl, avšak stále se jedná o produkt, který nezůstává pozadu zejména v rovině celkového zpracování. TS 2017 se tak prezentuje špičkovou grafikou, kvalitními zvuky, srozumitelným ovládáním i bohatým obsahem základní nabídky programu. Hlavní předností však zůstává autentický provoz na železnici, tedy ovládání lokomotivy, vlakové soupravy se vším, co v praxi představuje nemalou výzvu na jakékoli z reálných železničních tratí, které máme k dispozici.

Program je navržen pro všechny typy uživatelů - ať se jedná o nezkušené začátečníky, či zkušené strojvůdce, kteří dokážou ocenit každý malý detail. Program se přesto vyznačuje značným stupněm obtížnosti zejména v rovině, kdy uživatel preferuje realistický zážitek namísto jednoduché zábavy. Vše totiž záleží pouze na zkušenostech uživatele. On sám rozhoduje o tom, jaká obtížnost odpovídá jeho dovednostem, aby zážitek ze samotné jízdy zůstal především zábavnou formou využití volného času před obrazovkou monitoru. Tomu ostatně odpovídá i možnost využití externích ovladačů. Lokomotivu a celý program včetně externích pohledů lze pohodlně ovládat myší ve spojení s klávesnicí. Můžete však využít např. též gamepad, přičemž XBOX 360 gamepad od Microsoftu je přímo podporován. Tím se snižují nároky na celkové ovládání zejména u méně zkušených uživatelů, avšak zároveň se jedná o pohodlný typ ovládání, který volí i mnoho zkušených uživatelů. Ti nejzkušenější samozřejmě neváhají připojit CAB CONTROLLER, tedy samostatný typ ovladače sloužící výhradně vlakovým simulátorům.

Technologicky je simulátor na vysoké úrovni zpracování a oceníte jak výborně detailní grafiku, realistické zvuky, tak i stoprocentně dynamickou okolní scenérii, u kterých máme jistotu reálně zpracovaných železničních tratí. Vypořádat se s nástrahami jízdního řádu bývá někdy obtížné zejména v případě stoprocentně realistického ovládání u scénářů, ve kterých převládají i negativní stránky vnějších proměnlivých podmínek počasí. Záleží pouze na vás, zda cestující dopravíte včas a zda dokážete management reálného provozu železnice zvládnout bez zaváhání.

Okolní scenérie jsou velmi růzrnorodé: ať se jedná o jízdní řády v Německu, ve Francii, v Anglii tedy v evropských zemích, či v U.S.A. Jednotlivým lokacím - chcete-li "mapám" odpovídá též různorodá výbava - tedy volba lokomotiv a konfigurací vlakových souprav. Různorodost nabídky je zcela vyčerpávající od parního pohonu, dieselového až po elektrické rychlovlaky. Z typických ikonických modelů můžeme zmínit např.: DB BR, TGV Duplex, ALP-45 DP.

- pokročilý vlakový simulátor
- PC kompatibilní
- spousta add-onů
- velmi rozsáhlá komunita uživatelů
- režim pro začátečníky (TS Academy)
- různorodý stupeň obtížnosti
- přímá podpora externích ovladačů
- možnost přímého využití gamepadu (XBOX360)
- špičková grafika
- kvalitní zvuk
- reálné prostředí
- rozmanitá technika
- interaktivní podmínky počasí
- denní i noční provoz
- reálný jízdní řád
- autentické kabiny lokomotiv i vagonů
- reálný způsob ovládání
- autentické systémy ovládání
- reálný dynamický provoz na železnicích
- výrazně vylepšená optimalizace a grafická kvalita
- reálné i fiktivní trati
- perfektní zpracování okolního prostředí
- možnost nastavení obtížnosti
- detailní editor (možnost zhotovení vlastních žel. tratí)
- kvalitní optimalizace FPS

Médium DVD ROM
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.