TransOcean - The Shipping Company

 
  • 1 z 7
 
TransOcean je bomba, která se hraje dobře každému, kdo má zájem o obchodování. Pokud patříte mezi obchodníky, základní pravidla v této hře fungují docela přesně v reálném případě a to je na titulu sympatické. Pokud jste se v obchodování něco dobrého naučili, není tak těžké si návykovku TransOcean oblíbit jako další strategicko- technický žánr. Oproti SimCity, nebo Settlers 7 je toto více pro chlapy zejména díky tomu, že ovládáme firmu zabývající se mezinárodní přepravou nákladu různých typů komodit. Hardwarové požadavky: Windows Vista / 7/8, Dual Core 2 GHz (AMD nebo Intel) RAM: 4GB, grafika: Nvidia Geforce 7600Series / ATI Radeon X1600 nebo lepší, (min. 256 VRAM.), DirectX 9.0+
Cena 1 148,76 Kč bez DPH
1 390 Kč    
Kód produktu 1410
Kategorie Hry, ostatní simulátory
 

TransOcean - The Shipping Company je novodobým titulem z dílny Astragonu představující unikátní možnost vstoupit do neopakovatelné atmosféry obřích nákladních lodí a nadnárodních přepravních korporací. Titul uživateli nabízí bezbřehé možnosti budování obchodu v reálném čase, ale též schopnost prokázat manažerské schopnosti a to především v kontextu rozširování vlastní společnosti, schopnosti správného úsudku i přizpůsobení flexibilnímu trhu. Titul je navíc orientován i pro online režim - tedy možnost budovat vlastní obchodní impérium a současně odolovat tlaku cenové politiky konkurentů. Vše začíná možností provozu neývrazné společnosti přepravující náklad na nákladních lodích. Pokud se nám daří v začátku, rozhodně se vyplatí investovat do větších typů lodí a flotilu moderních obchodních lodí rozšířit až na tu úroveň abychom dokázali sami ovládnout sedemo moří jež jsou součástí této videohry. Prvky strategie, taktiky s možností i manuálního zásahu do ovládání lodí v obtížnějších situacích, či v situaci, kdy je třeba správně zvážit náklad i vzdálenost destinace. Okolní vlivy je třeba brát v potaz, zrovna tak čas, který zde hraje rozhodně důležitou roli. Jakékoli zbytečné zdržení v přístavu může způsobit nevyčíslitelné škody.


Obchodování v reálném čase se odehrává ve famózně zpracovaných reálných scenériích a navštívit tak můžeme až 55 nejznámějších přístavů světa s možností zaplout si i do poměrně odlehlých až exotických destinací. Samozřejmostí je možnost volby našeho vlastního domovského přístavu, ve kterém chceme obchod začít. V tomto směru je třeba brát v potaz mnoho faktoru daného přístavu, které v sobě skrývají řadu výhod i nevýhod současně. O drama a napětí tak nebudete mít nouzi, protože současně máme k dispozici až 20 lodních tříd. Sami budete muset zvážit, zda loď, kterou jste si právě pořídili bude pro danou misi vhodná a zda se bude hodit pro plavbu Panamským průplavem, popř. zda nebude nutné zvolit jinou trasu plavby? Co třeba vydat se Suezským průplavem naeob se na chvíli zastavit v afrických přístavech a pokusit se vyjednat další klíčové zakázky. Jak si poradíte se změnami počasí, bouřkou nebo pirátskými loděmi? Může nás přístav v cílové destinaci odbavit s minimální prodlevou?

TransOcean je v otázkách plánování poměrně přesný, protože jednotlivé přístavy a jejich modely jsou zpracovány realisticky nejen pokud jde o grafickou stavbu, ale též provozní charakteristiku spjatou s celou řadu běžných problémů, se kterými se nákladní přepravní společnosti musí neustále potýkat. Obchodní systém je velmi propracovaný, počítá s reálnými lodními trasami, dynamickými cenami trhu, schopnost zajistit rovnováhu mezi příjmy a výdaji, ale též možnosti lákavého pozlátka v podobě nabídky za účelem pašování... Dáte přednost pověsti, anebo půjdete do rizika s tím, že vyděláte obrovské peníze a vše proběhne podle "plánu" ? Neustálá nutnost hledat optimální strategii a taktiku začne být obtížná v době, kdy se vaší firmě bude dařit a budete muset investovat do dalšího rozvoje za účelem získání dalších a dalších lukrativních zakázek. Mějte na paměti, že obchodníci jsou různí a online režim je v tomto případě skutečným skvostem na poli virtuálního obchodování. V online režimu totiž obchodujete s reálnými společnostmi, které jsou vedeny skutečnými lidmi, podobně jako vaše vlastní společnost. Online obchodní model tak v případě této videohry činí z titulu skutečně silný herní zážitek a možnost vyzkoušet si, jaké to je být dobrým obchodníkem a udržet si jak vlastní klientelu, tak přetáhnout i klientelu od konkurence. Možností je též spolupráce s konkurencí za účelem snadného získání výhodnějších zakázek bez výrazných rizik.


- propracovaná správa zakázek
- realistický obchodní model
- autentické scenérie (55 světových přístavů)
- reálný čas obchodování
- špičková grafika a nespočet animací
- reálné 3D modely přístavů
- 20 lodních kategorií
- různorodé typy komodit (až 22 typů)
- počasí
- vnější vlivy komplikující situaci
- online režim
- manuální možnost ovládání lodí
- volba reálných tras
- možnost rozšiřování firmy
- možnost nákupu lepších a větších lodí
- precizní AI obchodního modelu 
- pravidla neúprosného trhu
- vlastní správa obchodních aktivit

TransOcean není jednorázový herní zážitek, nýbrž nová zkušenost nabízející hráčům z celého světa obchodovat v nebývale originálním prostředí lodní nákladní přepravy. Online režim je ještě lepší, než si dokážete představit. Vytváří reálný model nabídky a poptávky, tlak na cenu, ale též např. schopnost nabídnout kvalitu svých služeb za vyšší cenu. Možnost získání nečekaně dobrých obchodů mohou náhle zmařit vnější vlivy a záleží pouze na správném taktickém úsudku a schopnost rozhodnout se včas a situaci řešit. Přílišné utrácení vede do pekel, aproto je nutné zvážit každý krok rozšíření vlastního podniku a mnohdy se vyplatí na určitou dobu zůstat malým a flexibilním podnikem a rozšíření naplánovat až v příznivější době, či z ušetřených peněz, které je možné bez rizika výhodným typem uzavřeného obchodu dále navýšit.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.