Audio Environment X: General Aviation Edition

 
  • 1 z 7
 
Samostatný add-on řešící nahrazení původních vzorků zvukové složky základních letadel FSX novými. Nový zvuk se přitom v tomto případě nezaměřuje pouze na osm letadel z celkové nabídky simulátoru, ale přináší též dílčí úpravy v případě ozvučení letištního provozu, popř. atmosférických efektů směřující do roviny dešťových přeháněk, či bouřky. Hardwarové nároky: FSX, Windows - Windows 7, Vista nebo XP, procesor: 2.8 GHz, RAM: 1 Gb, HDD: 2.7Gb, VRAM: 256 Mb.
Cena 1 073,55 Kč bez DPH
1 299 Kč    
Kód produktu 1077
Kategorie Jiné aplikace
 

Audio Environment X: General Aviation Edition může výrazně obohatit stávající verzi Microsoft Flight Simulator X v rovině ozvučení letadel, které jsou základem simulátoru FSX. Jedná se o kompletní nahrazení původních zvuků letadel zcela novými zvukovými vzorky ve stereofonní HD kvalitě. Základní letouny z oblasti všeobecného letectví, které jsou součástí simulátoru FSX i dnes dokážou nabídnout optimální úroveň pilotáže a nové zvuky dokážou tyto letadla povýšit na zcela jinou úroveň. Virtuální zážitek z létání na těchto strojích se tak stává na simulátoru zcela novým zážitkem pro začátečníky i zkušené, popř. pro ty, kteří se opakovaně vracejí k základní nabídce obsahu simulátoru. Program obsahuje celkem 8 samostatných zvukových vzorků pro následující letadla:

- King Air 350
- Cessna 172
- Cessna Caravan
- Extra 300
- Piper J3 Cub
- Baron B58
- Robinson R22
- Bell 206

Změna zvuku je markantní a to v jakékoli fázi letu včetně spouštění a vypínání. Rozdíly tak můžete rozpoznat nejen z externích pohledů, ale též uvnitř kabiny letadel, při změně režimu pohonné jednotky, při pojíždění a defacto během každé fáze letu. Kromě této možnosti navíc program upravuje též zvukovou složku letištního provozu (např. vozidel pozemního servisu) a také přidává zcela nový rozměr zvuku v případě deště, či bouře, což rovněž zesiluje celkovou atmosféru kvalitního ozvučení simulátoru FSX. Součástí instalace je též samostatná utilita, která dokáže zastoupit tyto nové vzorky zvuků i pro další letouny třetích stran (add-ony, freeware). Pokud tedy máte v databázi letadel shodný typ, avšak např. ve freewareové podobě, neváhejte a použijte nový vzorek zvuku i v tomto případě. Výsledek je naprosto brilantní a rozhodně se tím simulátor FSX v základní nabídce letadel dostává na zcela jinou úroveň.

Právě oblast letadel všeobecného letectví tvoří základní stavební kámen simulátoru FSX, ke kterému se často vracíme. Bonusem je samozřejmě i nová zvuková podpora vrtulníku Robinson R22. Pokud patříte mezi uživatele FSX a často se vracíte do kabiny letounů King Air nebo Beech Baron, tento titul bychom rozhodně mohli doporučit. Zvuková složka je totiž jedním z nejdůležitějších elementů letového simulátoru výrazně obohacující jak aspekt reality, tak také celkovou atmosféru během přeletů.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.