ASA Artful Flying

 
 
Inovativní výiklad o tom, jak se stát lepším, bezpečnějším pilotem a zároveň získat mnoho cenných zkušeností v nejkratším možném čase. Jak vést letoun po trati bezpečně, bez stresu a zároveň si užívat požitku, který nám létání v praxi nabízí. Kniha je určená nejen pro zkušené letce, ale i ty, kteří hledají zajímavé tipy, triky k tomu, jak se stát zkušenějším letcem a jak co nejlépe a efektivně zhodnotit každou letovou hodinu.
Cena 760,87 Kč bez DPH
875 Kč    
Kód produktu 953
Kategorie Knihy
 

Artful Flying je nová kniha o zdokonalení vlastního létání. Přitom nejde ani tak o to, za jak zkušeného pilota se ve skutečnosti považujeme. Publikace je určena všem bez rozdílu věku, dosažených kvalifikací i zkušeností. Autorem je poměrně známý letec Michael maya Charles, který ač většinu svého života věnoval dopravnímu létání, vždy zůstal dokonale spjatý se všeobecným letectvím a tedy klasickou "hands on" pilotáží na malých letounech všech typů. Předmluvu k této knize obstaral sám Rod Machado, jenž považuje tuto novou publikaci za něco opravdu výjimečného. Pokud se tedy zajímáte o to, jak zdokonalit vlastní létání, tato kniha může být nejen zajímavým průvodcem metodického rozboru každého vašeho letu, ale především návodem, jak se stát celkově lepším pilotem s minimální námahou... Unikátnost této knihy spočívá v obsahu, který se v tomto případě nezaměřuje na omšelé základy i pokročilé techniky létání, jako spíše na hlubší porozumění samotného aktu umění pilotáže, což je defacto schopnost letoun ovládat přirozeným citem zcela automaticky jako když jedete vlastním autem.

 

Michael maya Charles v tomto případě jakoby "upřednostňoval" pilota a snaží se o to, aby hodiny strávené v letounu byly pro nás vynaložené co možná nejefektivněji. Cílem je stát se bezpečným pilotem a zároveň se oprostit od přílišné "upjatosti" a každý let si náležitě užít. Proces, kdy se z naučené pilotáže stane skutečné umění si žádá zkušenosti, čas i trpělivost a tato kniha se zdá být vhodným návodem k tomu, aby toho mohli dosáhnout i relativně málo zkušení letci.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.