Competing in Gliders

 
 
Competing in Gliders je velmi rozsáhlá publikace pro všechny ambiciózní plachtaře, kteří si své bezmotorové létání dokážou užít, avšak chtějí se neustále zdokonalovat až na špičkovou úroveň, kterou by mohli zúročit v náročných soutěžích v bezmotorovém létání. Podstatnou roli v bezmotorovém létání na nejvyšší úrovni hraje i psychosomatická stránka pilota a právě mentální příprava soutěžních pilotů představuje důležitou samostatnou oblast výrazně zasahující do výkonnosti každého pilota. Publikaci doporučujeme právě i zkušeným plachtařům připravující se na náročné soutěže.
Cena 1 355,65 Kč bez DPH
1 559 Kč    
Kód produktu 924
Kategorie Knihy
 

Kvalitních knižních publikacích s dostatečným obsahem pro plachtaře na trhu moc není. Těžko vybírat knihy, které by oslovily jak zkušené plachtaře tak i začátečníky v bezmotorovém létání. Pro naše zákazníky, kteří našli zalíbení v plachtění však máme jednu opravdovou specialitu. Competing in Gliders je publikace určena jak pokročilým letcům, tak i seriózním zájemcům, kteří právě dokončili výcvik a snaží se získat maximum dovedností, aby je zúročili i v případném soutěžení v bezmotorovém létání. Autorem publikace je zkušený mistr světa z roku 1985 a 16-ti násobný mistr Itálie Leonardo Brigliadori. Doprovodem během jeho autorské práce mu byl i syn Riccardo. V knize nás oba zkušení letci seznamují s technikou, technologickým pokrokem a všeobecnou taktikou bezmotorového létání a podílí se se čtenářem o své zkušenosti ze světových soutěží na nejvyšší možné úrovni.

Nové vydání 2009 zohledňuje mnoho nových trendů a pokroků ve výkonu větroňů včetně neodmyslitelných mentálních aspektů soutěžního létání. Kniha je převážně zaměřena na ambiciózní dálkové piloty a na piloty, jejichž ambice směřují právě k leteckým soutěžím. Kromě teoretických znalostí a mnoha praktických tipů kniha obsahuje i mnoho fotografií ze světových soutěží.

Jazyk: anglický
Počet stran: 382
Formát: 168 x 235 mm
Autor/Vydavatel: Brigliadori, L.& R.
Nakladatelství: Bellavite

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.