Jeppesen JAR/FCL Student Route Manual

 
 
Originální, avšak neaktuáílní (určený pouze pro studium) soubor leteckých map pokrývající ideální zázemí pro studium čtení map a studium klasifikovaného vzdušného prostoru včetně výkladu každé legendy
Cena 1 721,74 Kč bez DPH
1 980 Kč    
Kód produktu 621
Kategorie Knihy
 
JAA sama požádala společnost Jeppesen, aby vydala adekvátní mapový studijní materiál pro všechny studenty, kteří se připravují na teoretické zkoušky ATPL. K tomuto účelu skvěle slouží tištěný ucelený komplet v kroužkové vazbě včetně kvalitního obalu Student Route Manual (Airway Manual) vhodný pro studium příslušné zkoušky ATPL. Součást pokrývá defacto všechny reálné mapy, které již sice nejsou aktuální, avšak nabízejí maximální prostor pro seznámení se vším, co k této zkoušce z hlediska studia náleží. Jednotlivé mapy jsou seřazeny v přehledné formě dle následujícího originálního členění:

- ENROUTE
- HIGH ENROUTE
- AIR TRAAFFIC CONTROL
- VFR

Praktický soubor vás seznámí se vším, co se týká čtení map včetně klasifikace vzdušného prostoru (ICAO), seznámení s letišti, komunikací, radionavigací i radiokomunikací, vyznačenými RNAV cestami, ale také rozpoznáním hranic příslušných států, orientací v prostoru včetně příletových i odletových tratí včetně nespočet dalších informací. Kompletní přehled je velmi kvalitně rozpracován do nejmenších detailů.

Ideální pomůcka pro všechny studenty připravující se na zkoušky ATPL. Učebnice, která by rozhodně neměla chybět žádnému z Vás, kteří pilně studujete :-)

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.