Kompletní databáze letišť ČR + SR (PROFI verze 2017)

 
  • 1 z 3
 

KOMPLETNÍ Databáze letišť 2017 ČR+SR (Klasická + PROFI verze + Letecké mapy)

Kompletní LETECKÝ PRŮVODCE Česká republika + Slovenská republika - obsahuje klasickou Databázi letišť ČR+SR včetně leteckých map: Letecké navigační mapy VFR 1:500 000 ČR+SR a Letecké plánovací mapy VFR 1:1 000 000 ČR+SR (mapa spodního vzdušného prostoru) + leteckou mapu ICAO ČR 1:500 000 (vydanou LIS ŘLP ČR) + PROFI verzi Databáze letišť ČR+SR - podrobné informace o všech letištích a UL plochách ČR+SR (samostatné listy v kroužkovém šanonu).


Cena 863,64 Kč bez DPH
950 Kč    
Kód produktu 22298
Kategorie Knihy
 

KOMPLETNÍ Databáze letišť obsahuje: Klasickou Databázi letišť ČR+SR včetně kvalitních a aktuálních leteckých map - ta se perfektně hodí do pilotní tašky nebo kapsy letadla a slouží pro rychlou referenci o jakémkoliv letišti a všeobecných leteckých informacích. Komplet dále obsahuje PROFI verzi s detailními informacemi o každém letišti, ploše pro UL letadla a heliportu ČR+SR. Informace jsou uvedeny na volných listech formátu A5 (každé letiště na jednom samostatném listu - tištěno oboustranně plnobarevně), vždy včetně příletové mapky i plánku letiště, a oproti klasické verzi je navíc uvedeno mnohem více dodatečných a návazných informací o letišti a o leteckém provozu v jeho okolí. Všechny informace jsou vytištěny větším písmem (na což v klasické verzi není dostatek prostoru). V ceně je také kvalitní kartonový kroužkový šanon. K PROFI verzi je zajištěna letní AKTUALIZACE (změnová služba), ta je již obsažena v ceně publikace.

Databáze letišť je každým rokem lepší a lepší a pro všechny VFR piloty se jedná o příručku, ke které se budete vracet prakticky celý rok. Všechny důležité informace jsou pohromadě v jednom krásném formátu A5 a navigační příprava je tak i v případě, kdy stále musíme dbát předpisů a informace ověřovat v malém AIPu, mnohem snazší. Databáze letišť je navíc opatřena tištěnou mapou ČR v klasickém měřítku 1:500 000 a ačkoliv je ICAO mapa nutnou součástí každého přeletu, mapa vydavatele Patrika Sainera nabízí neporovnatelně vyšší úroveň "čitelnosti" výrazně usnadňující čtení mapy během každého přeletu.