Kompletní databáze letišť ČR + SR (PROFI verze 2017)

 
  • 1 z 3
 

KOMPLETNÍ Databáze letišť 2017 ČR+SR (Klasická + PROFI verze + Letecké mapy)

Kompletní LETECKÝ PRŮVODCE Česká republika + Slovenská republika - obsahuje klasickou Databázi letišť ČR+SR včetně leteckých map: Letecké navigační mapy VFR 1:500 000 ČR+SR a Letecké plánovací mapy VFR 1:1 000 000 ČR+SR (mapa spodního vzdušného prostoru) + leteckou mapu ICAO ČR 1:500 000 (vydanou LIS ŘLP ČR) + PROFI verzi Databáze letišť ČR+SR - podrobné informace o všech letištích a UL plochách ČR+SR (samostatné listy v kroužkovém šanonu).


Cena 863,64 Kč bez DPH
950 Kč    
Kód produktu 22298
Kategorie Knihy
 

KOMPLETNÍ Databáze letišť obsahuje: Klasickou Databázi letišť ČR+SR včetně kvalitních a aktuálních leteckých map - ta se perfektně hodí do pilotní tašky nebo kapsy letadla a slouží pro rychlou referenci o jakémkoliv letišti a všeobecných leteckých informacích. Komplet dále obsahuje PROFI verzi s detailními informacemi o každém letišti, ploše pro UL letadla a heliportu ČR+SR. Informace jsou uvedeny na volných listech formátu A5 (každé letiště na jednom samostatném listu - tištěno oboustranně plnobarevně), vždy včetně příletové mapky i plánku letiště, a oproti klasické verzi je navíc uvedeno mnohem více dodatečných a návazných informací o letišti a o leteckém provozu v jeho okolí. Všechny informace jsou vytištěny větším písmem (na což v klasické verzi není dostatek prostoru). V ceně je také kvalitní kartonový kroužkový šanon. K PROFI verzi je zajištěna letní AKTUALIZACE (změnová služba), ta je již obsažena v ceně publikace.

Databáze letišť je každým rokem lepší a lepší a pro všechny VFR piloty se jedná o příručku, ke které se budete vracet prakticky celý rok. Všechny důležité informace jsou pohromadě v jednom krásném formátu A5 a navigační příprava je tak i v případě, kdy stále musíme dbát předpisů a informace ověřovat v malém AIPu, mnohem snazší. Databáze letišť je navíc opatřena tištěnou mapou ČR v klasickém měřítku 1:500 000 a ačkoliv je ICAO mapa nutnou součástí každého přeletu, mapa vydavatele Patrika Sainera nabízí neporovnatelně vyšší úroveň "čitelnosti" výrazně usnadňující čtení mapy během každého přeletu. 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.