The Complete Multi-engine Pilot

 
 
Cena 991,30 Kč bez DPH
1 140 Kč    
Kód produktu 417
Kategorie Knihy
 

Bob Gardner je na poli reálné aviatiky velmi činorodou a velmi populární osobností. Jeho profesionální kariéra pilota začala již v roce 1960. Od té doby Bob získal postupně všechny licence pilotáže včetně ATP. V současné době působí Bob Gardner jako letecký instruktor zaměřující se především na studium pokročilých procedur IFR a jako instruktor je velmi činorodý zejména též v publicistické praxi reálné aviatiky a novinařiny. Bob Gardner byl za celoživotní dílo taktéž patřičně odměněn státem Washington – je držitelem velmi prestižní ceny za nejlepšího instruktora roku státu Washington. Není tedy divu, že jsou jeho knihy nejlepším zdrojem informací pro každého pilota snažící se načerpat co možná nejvíce praktických dovedností v součinu s vyčerpávající teoretickou přípravou.

Publikace The Complete Multi-engine Pilot objasňuje programy výcviku na dvoumotorových letounech se zaměřením na praktické letecké dovednosti i pozemní přípravu. Výklad je zaměřen na zásadní změny přechodu od jednomotorových strojů na dvoumotorové a na vše, co tato změna pilotovi v praxi přináší. Součástí je též řada profesionálně vedených lekcí sloužící jako základna pro všechny studenty, teoretiky, ale též profesionální letecké školy. Pokud uvažujete o přechodu na dva motory a kladete si stále řadu otázek, tato publikace by Vám neměla chybět.

ASA, Inc. je americká společnost snažící se přispět do reálné aviatiky co možná největším počtem studijního materiálu v jednoduché formě přijatelné pro všechny. Jejich knižní publikace znamenají velmi cenný zdroj vycházející z praxe a zkušeností profesionálních aviatiků. Publikace jsou vhodné prakticky pro každého, neboť se na zásadní problematiku dané věci dívají velmi jasně a přímočaře bez zbytečných teoretických dogmat a matematických souvislostí.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.