UNFORGETTABLE: My 10 Best Flights

 
 
Lane Wallace umí psát a patří k nejvyhledávanějším aviatickým autorům. Její příběhy a zkušenosti, o které se nejčastěji dělí se svými čtenáři v časopisu Flying jsou psány neopakovatelným způsobem odhalující zvláštní pouto mezi pilotem a letounem. Létání pro radost je výsada řady zkušených pilotů na celém světě, dobrodružné scénáře a prostá technika pilotáže přitahuje i dnes, v době moderních kokpitů, mnoho aktivní pilotů, kteří preferují především zkušenosti s různými typy letounů a rádi poznávají nové výzvy v roli PIC. Lane Wallace je defacto publicistikým mentorem odhalující romantiku a dobrodružství létání a tím pádem jsou její knihy určeny nejen aktivním PPL pilotům, ale také laikům, čtenářům, lidem, kteří zkrátka mají rádi létání a letadla. Kniha od Lane Wallace je psána velmi čtivou a jednoduchou angličtinou a tak ji ve své sbírce přivítá nejen každý čtenář časopisu Flying. Knihu však rozhodně doporučujeme každému, kdo hledáv vhodnou knižní publikaci o létání a především ji můžeme doporučit těm čtenářům, kteří si oblíbili články autorky Lane Wallace.
Cena 600 Kč bez DPH
690 Kč    
Kód produktu 840
Kategorie Knihy
 

Na úspěšný knižní titul NEXT HOUR, který je rovněž součástí naší nabídky pro vás, máme dnes famózní příležitost zařadit další nový knižní titul a opět přímo od editora úspěšného časopisu Flying. Autorku Lane Wallace netřeba nějak zvlášť představovat aviatické veřejnosti. Ve zkratce: jedná se o ženu, úspěšnou publicistku, autorku řady knih, která ve svém volném čase létá na svém letounu Piper a dlouhá léta svým osobitým a vysoce originálním způsobem přispívá do časopisu Flying. Lane Wallace nám svým psaním připomíná ty nejprostší a zároveň nejjasnější důvody "proč létáme". Nevyhledává IFR,  složité avionické systémy a nemá ambice na to stát se dopravním pilotem. Lane létá především pro radost, výhradně VFR a k létání ji poutá především neutuchající vášeň po dobrodružství. Svými příspěvky tak oslovuje milióny lidí na celém světě zajímající se především o dobrodružnou stránku věci, romantiku a prostou navigaci VFR. Lane na létání především zajímají nové zkušenosti v podobě možnosti vyzkoušet si pilotáže nejrůznějších typů letounů. Díky příležitostem, které sama vyhledává, jsme mohli číst její reportáž o létání na Piperu Cub na Aljašce, ale také např. pilotážní zkušenost z kokpitu U-2 během letu ve stratosféře.

Knižní publikace UNFORGETTABLE: My 10 Best Flights obsahuje báječné vyprávění Lane Wallace, jenž popisuje řadu nejlepších pilotážních zkušeností a dobrodružných scénárů. Publikace je velmi čtivá a je určena každému, kdo miluje létání v té nejprostší a nejmagičtější podobě. Její příběhy a vlastní zkušenosti jsou tak sepsány na více než 160 stranách formátu A4 a jedná se tak o jedinečnou možnost zakoupit knihu, jež nám všem pilotům odhaluje základní, avšak stále ty nejdůležitějšídůvody, proč máme rádi létání a co nás do kokpitu letounu vždy nejvíce láká.

- nový titul od autorky Lane Wallace
- 160 stran
- anglická mutace
- vynikající čtení na dovolenou!