UNFORGETTABLE: My 10 Best Flights

 
 
Lane Wallace umí psát a patří k nejvyhledávanějším aviatickým autorům. Její příběhy a zkušenosti, o které se nejčastěji dělí se svými čtenáři v časopisu Flying jsou psány neopakovatelným způsobem odhalující zvláštní pouto mezi pilotem a letounem. Létání pro radost je výsada řady zkušených pilotů na celém světě, dobrodružné scénáře a prostá technika pilotáže přitahuje i dnes, v době moderních kokpitů, mnoho aktivní pilotů, kteří preferují především zkušenosti s různými typy letounů a rádi poznávají nové výzvy v roli PIC. Lane Wallace je defacto publicistikým mentorem odhalující romantiku a dobrodružství létání a tím pádem jsou její knihy určeny nejen aktivním PPL pilotům, ale také laikům, čtenářům, lidem, kteří zkrátka mají rádi létání a letadla. Kniha od Lane Wallace je psána velmi čtivou a jednoduchou angličtinou a tak ji ve své sbírce přivítá nejen každý čtenář časopisu Flying. Knihu však rozhodně doporučujeme každému, kdo hledáv vhodnou knižní publikaci o létání a především ji můžeme doporučit těm čtenářům, kteří si oblíbili články autorky Lane Wallace.
Cena 600 Kč bez DPH
690 Kč    
Kód produktu 840
Kategorie Knihy
  • Popis
 

Na úspěšný knižní titul NEXT HOUR, který je rovněž součástí naší nabídky pro vás, máme dnes famózní příležitost zařadit další nový knižní titul a opět přímo od editora úspěšného časopisu Flying. Autorku Lane Wallace netřeba nějak zvlášť představovat aviatické veřejnosti. Ve zkratce: jedná se o ženu, úspěšnou publicistku, autorku řady knih, která ve svém volném čase létá na svém letounu Piper a dlouhá léta svým osobitým a vysoce originálním způsobem přispívá do časopisu Flying. Lane Wallace nám svým psaním připomíná ty nejprostší a zároveň nejjasnější důvody "proč létáme". Nevyhledává IFR,  složité avionické systémy a nemá ambice na to stát se dopravním pilotem. Lane létá především pro radost, výhradně VFR a k létání ji poutá především neutuchající vášeň po dobrodružství. Svými příspěvky tak oslovuje milióny lidí na celém světě zajímající se především o dobrodružnou stránku věci, romantiku a prostou navigaci VFR. Lane na létání především zajímají nové zkušenosti v podobě možnosti vyzkoušet si pilotáže nejrůznějších typů letounů. Díky příležitostem, které sama vyhledává, jsme mohli číst její reportáž o létání na Piperu Cub na Aljašce, ale také např. pilotážní zkušenost z kokpitu U-2 během letu ve stratosféře.

Knižní publikace UNFORGETTABLE: My 10 Best Flights obsahuje báječné vyprávění Lane Wallace, jenž popisuje řadu nejlepších pilotážních zkušeností a dobrodružných scénárů. Publikace je velmi čtivá a je určena každému, kdo miluje létání v té nejprostší a nejmagičtější podobě. Její příběhy a vlastní zkušenosti jsou tak sepsány na více než 160 stranách formátu A4 a jedná se tak o jedinečnou možnost zakoupit knihu, jež nám všem pilotům odhaluje základní, avšak stále ty nejdůležitějšídůvody, proč máme rádi létání a co nás do kokpitu letounu vždy nejvíce láká.

- nový titul od autorky Lane Wallace
- 160 stran
- anglická mutace
- vynikající čtení na dovolenou!