Silva 58F compass

 
 
Vzhledem k vysoké kvalitě zpracování zaměřující se především na odolnost vůči vnějším vlivům je tento typ kompasu vhodný pro závěsné kluzáky, motorová rogala a ULL. Využití kompasu však úspěšně zasahuje i nejrůznější oblasti lodních sportů (např. kajak, kanoe).
Cena 1 326,45 Kč bez DPH
1 605 Kč    
Kód produktu 999
Kategorie Letadlová výstroj
 

Silva 58F je precizní přenosný kompas, jehož hlavní předností je stoprocentní odolnost, dlouhodobá trvanlivost a využití v nejnáročnějších podmínkách provozu. Mnohostrannost využití nejčastěji zasahuje oblasti, ve kterých přenosný kompas může snadno posloužit k navigačním účelům. Kompas je původně navržen především pro piloty závěsných kluzáků, rogal a ULL. Použití kompasu však ocení i příznivci lodních sportů. Může být však použit v jakémkoli dopravním prostředku. Kompas nevyžaduje žádné montážní doplňky, postačí adhezní páska. Je však možné kompas přišroubovat k různým typům materiálů i natrvalo, což se využívá právě ve sportovním létání.

- odolné pouzdro
- vysoká přesnost (+/- 1 stupeň)
- náklon 20 stupňů
- sklon 20 stupňů
- montážní sklon: -10 - +10 stupňů
- rozměry: 76 mm x 55 mm
- hmotnost: 115g
- mnohostranné použití
- snadná instalace

Silva 58F lze považovat za vhodný typ přenosného kompasu pro využití v různých odvětví sportů. Nejčastěji se však využívá ve sportovním létání a lodních sportech (kajak, kanoe, raft).