"Quality Wings" The Ultimate 146 - The Complete Collection for FS2004 & FSX

 
  • 1 z 21
 
Hardwarové požadavky (minimální): Windows XP / Vista / Win 7,Flight Simulator 2004 / FSX, 2.0 Ghz procesor, 1.8 GB volného prostoru na HDD, 2 GB RAM, 256 MB VRAM. Doporučené hardwarové požadavky: Windows XP / Vista / Win 7, Flight Simulator 2004 / FSX, 3.0 Ghz Procesor, 1.8 GB volného prostoru na pevném disku, 4 GB RAM, 512 MB VRAM. V tomto případě se jedná o simulátor, který dokáže uspokojit nejnáročnější virtuální letce FS a zároveň si s ním poradí i méně zkušení (dva stupně obtížnosti). Díky výborné optimalizaci FPS si můžete pilotáž vychutnat výhradně jen ve 3D kabině. Pokud jste však zvyklí na 2D kokpit a máte slabší počítač, titul vás v tomto případě nezklame. Po testování můžeme doporučit prakticky každému, kdo se zajímá o podobné typy letounů.
Cena 908,26 Kč bez DPH
1 098,99 Kč    
Kód produktu 1171
Kategorie Letouny
 

"Quality Wings" The Ultimate 146 Collection je v současné době další z "hardcore" titulů pro virtuální letce FS 2004 a FSX vyžadující maximální možný model reality provozu letounu určeného pro místní dopravu BAe 146. Možná si ještě vzpomínáte na Eurowings Professional, kde právě Bae 146 byl jedním z velmi oblíbených typů letounů. Verze Quality Wings jde však na samou hranici možností FSX a pokud se již teď ptáte s čím lze tento add-on technickým zpracováním srovnávat, pak jedině s produkty P.M.D.G.. Nečekejte kompromisy, v případě tohoto modelu je vše ve skutečnosti zcela funkční včetně FMC. Součástí simulace jsou typy Avro RJ70, RJ85, RJ100. Simulace nabízí celou řadu modifikací v závislosti na simulované verzi včetně upgrade pohonné jednotky (ALF 507). Jistými změnami prošla i digitalizace kokpitu, i když se v tomto případě rozhodně nejedná o klasickou verzi skleněného kokpitu. Upgrade v oblasti výbavy kabiny v reálu odpovídá vysoce realistické předloze Bendix/King EFIS zástavbě v klasické konfiguraci použití - včetně ovládacího panelu. Další samostatnou kapitolou je plně funkční FMC - GNLU910. Ačkoliv je simulátor na vysoké úrovni realismu, méně zkušení mohou využít zjednodušené verze avionických systémů i provozu letounu. Dvě stupně obtížnosti tak uspokojí prakticky každého. Za zmínku stojí naprosto dokonalá optimalizace plně funkčního 3D virtuálního kokpitu, možnost správy 2D samostatných panelů (2D kokpit) a více než 50 různých livrejí reálných společností. Externí model je dokonale zpracován a zvuk je zcela vynikající. O náročnosti této simulace i vynikající úrovně realismu vypovídá i .PDF manuál představující více než 320 stran formátu A4.

Pokud jste příznivci tohoto typu letounu, pak jej můžete provozovat na shodné úrovni, na kterou jste zvyklí z modelů P.M.D.G.. Reálné postupy jsou nedílnou součástí instalace a to jak pro FSX, tak v samostatné instalaci pro FS 2004 (rovněž součástí tohoto produktu).

 

- Avro RJ v maximální realitě
- Avro RJ70
- Avro RJ85
- Avro RJ100
- reálné postupy
- možnosti spouštění, vypínání, parkování
- dva stupně otížnosti
- vysoce detailní 2D kokpit
- plně funkční 3D interaktivní virtuální kokpit
- samostatné noční osvětlení kabiny
- vynikající externí osvětlení letounu
- autentická zvuková složka vně i uvnitř
- exerní model - HD textury
- více než 50 livrejí
- samostný repaint kit
- dokonalá optimalizace FPS
- kompatibilní s FS 2004 a FSX
- 100 individuálních animačních XML skriptů!!
- "wingflex" efekt
- plně funkční BENDIX/KING EFIS
- plně funkční GNLU910 FMC
- plně funkční AUTOPILOT
- včetně reálné fce "autoland"
- plně funkční systémy letounu
- onlina podpora odpovídače!!
- plně funkční TCAS systém
- včetně varovných hlášení
- plně modifikovatelný GPWS
- včetně hlášení výšky nad zemí
- standardní a plně vybavený panel
- plně funkční stěrače (animace)
- plně fukční podpora animace deště
- více stupňové výbava osvětlení
- vysoce realistické textury kabiny
- více než 200 zvuků v kabině
- simulace strmého sestupu (APP)
- realistická odezva centráže a paliva
- dynamická fyzika letu !!!
- reálná odezva pohonné jednotky 
- kompatibilní s FS 2004 a FSX
- více než 320-ti stránkový manuál

 

 

 

 

 

"Quality Wings" The Ultimate 146 Collection překvapí v každém ohledu. Nejedná se o snadnou záležitost v případě, že se odhodláte vzít do ruky manuál. Vše, co je součástí manuálu je i plně funkční v kabině. Vzhledem ke skutečnosti, že se na tomto letounu podílela celá řada reálných pilotů Bae-146, je výsledek až překvapivě na vysoké úrovni a s minimálními kompromisy. Letový model i vybavení kabiny je plně funkční a právě proto, že je tento letoun tak trochu i naší srdeční záležitostí, jsme jej testovali několik hodin. Pokud jste tedy zvyklí na kvalitu P.M.D.G. a chcete shodnou kvalitu na pro Avro RJ, toto je jediná volba pro FS 2004 a FSX. Graficky a zvukově je simulátor na výsi. Výbava předčí vaše očekávání a hlavně plně funkční ovládání znamená nejvyšší možnou úroveň realismu během letu.