Airbus A380 v2: FSX

 
  • 1 z 27
 
Doposud jediná vysoce realistická replika A380 pro Microsoft Flight Simulator X a FS 2004. Nejedná se o jakýsi akční derivát původní verze, nýbrž o zcela nový, technologicky velmi pokročilý simulátor, na kterém strávíte desítky hodin jen studiem příslušné dokumentace a manuálů. Pokud jste přízvnivci Airbus Series Volume I, II, nenechte si tuto příležitost ujít. Nebudete jenom létat, budete se i spoustu hodin jen tak dívat – na A380 – největší dopravní letoun na světě. Nároky na hardware nejsou nikterak vysoké a pokud vám optimálně běží FSX a FS 2004 s A380v2 nebudete mít problémy.
Cena 1 231,40 Kč bez DPH
1 489,99 Kč    
Kód produktu 668
Kategorie Letouny
 
  • Popis
 

A380 je dnes považován za technologickou revoluci na poli dopravních letounů. A380 je z hlediska dopravních letadel jasně největší, nejkomfortnější a hlavně technicky nejpokročilejší. Letoun má dvě paluby (jediný na světě) a pohon zajišťují 4 dvouproudové motory. Dokáže poujmout 555 - 850 pasažérů (dle verze) a jeho rozpětí činí téměř 80 metrů. Do výroby se dostává i řada modifikovaných luxusních verzí se speciálně navrženým interiérem pro ideální trávení volného času. Najdete zde oddělené prostory pro manažery s veškerým vybavením. Využít můžete bar s klavírem, vlastní postel,  společenskou místnost, posilovnu. Společnost Wilco Publishing se ve spolupráci s vývojářskou divizí FeelThere již léta specializuje na proudukci velmi přesných simulací Airbusů a právě v době, kdy vyšla verze A380 pro FS 2004 se již počítalo s vydáním pokračování v podobě vylepšené verze v2, která je kompatibilní jak s FS 2004, tak také s FSX. I když je součástí instalace možnost verze pro FS 2004, tento Airbus A380 doporučujeme především pro uživatele FSX (Microsoft Flight Simulator X) a to především kvůli maximálnímu grafickému zpracování, které jsme zatím u žádného typu v takové míře nenašli. Ve vší podstatě se jedná o jedinou vysoce deatailní repliku A380 pro Microsoft Flight Simulator. Vzhledem ke skutečnosti, že pilotáž Airbusu A380 je i pro zkušené uživatele poměrně náročná, laici jistě ocení možnost volby tří stupňů obtížnosti, do kterých se promítají jak výpočty Fly-By-Wire odezvy a celkového mat-fyz. modelu, tak také obrazec avionických systémů, který v nižší úrovni obtížnosti pracuje ve zjednodušeném režimu s podporou řady automatizovaných úloh, takže není nutné doslova na nižší úroveň obtížnosti dodržovat přesné postupy procedurální pilotáže. Kromě toho je tato verze opatřena i speciálním interaktivním scénářem v podobě prvního vzletu A380 (mnoho grafických individuálních prvků na letišti i poblíž letiště).

- stoprocentní vzhled externího modelu
- vysoce detailní texturování modelu
- propracovaný 3D interaktivní fotorealistický kokpit
- 3D kokpit plně funkční
- 3D prostor pro cestující (včetně interiéru 1. třídy)
- prozatím nejpokročilejší model FLY-BY-WIRE
- letecká dynamika a mechanika letu dle reálné předlohy
- Cold & Dark režim (s přesným postupem spouštění)
- varibailní reálná zvuková složka uvnitř i vně letounu
- dynamický zvuk letounu vzávislosti na režimu pohonné jednotky
- velmi početné animace (desítky animací mechanizace)
- snadno využitelný paint-kit (pro vlastní livreje)
- skleněný kokpit vpřesném zastoupení všech simulovaných režimů
- plná podpora digitální avioniky (CAT II a III) LNDG certifikace
- kompletní 2D panel sřadou podpůrných snadno dostupných subpanelů
- TCAS plnohodnotnou součástí včetně symboliky a zvukové odezvy
- naklikávací EFIS obrazovky (pro možnost využít externí monitory)
- vektorová grafika (GDI + technologie) pro maximálně plynulou indikaci
- EFIS (PFD, ND, E/WD, SD) včetně stránkování!
- EFIS podporován rovněž vektorovou grafikou!
- ACM (konfigurovatelný modul pro individuální nastavení simulátoru - zmenu)
- GPWS
- Radio
- Auto-brake systém
- IRS (plná podpora simulace IRS
- Fly-By-Wire (s přesnou odezvou - možnost modifikace nelineárního průběhu křivek)
- Kompletní režimy autopilota
- FADEC
- ALERT systém
- autentická simulace FMS včetně podpory SID/STAR
- overhead panel
- vestavěná podpora GO-FLIGHT avionických modulů
- možnost ukládání vlastních letových plánů
- vynikající průběh FPS !!!
- velmi podrobná tištěná i elektronická dokumentace

A380 v2 od Wilco Publishing již není simulátorem „na pomezí". Nyní konečně v této nové verzi zastává stejnou funkci výbavy i funkcí, jako např. v podobě titulů Airbus Series Volume I, II. Pokud tedy chcete Airbus A380 a já si myslím, že se tento typ letounu pro FSX opravdu skvěle hodí, pak bychom tento model mohli jednoznačně doporučit. Pro Microsoft Flight Simulator zatím není žádný ekvivalent v podobě A380 představující takovou míru reality, jako právě tento model. Zapotřebí je ovšem zdůraznit, že model A380 v2 se pro FSX  a FS 2004 v mnohém značně liší a to nejen z hlediska grafického zpracování, ale předně z hlediska simulace systémů a avioniky. Je to způsobeno především tím, že verze FSX nabízí daleko více možností a to platí i odezvě Fly-By-Wire. I když můžeme tento titul doporučit i pro FS 2004, ve FSX si užijete mnohem více reality. Rozhodně se jedná o produkt, kterým Wilco Publishing zacelil díru simulátorového nebe. A380 v2 totiž představuje hardcore verzi simulátoru největšího dopravního letounu součanosti a pokud vás zajímá provoz tohoto letounu z hlediska praktické pilotáže, pak nemáte jinou volbu. Titul je zajímav už jen tím, že si můžete virtuálně projít 3D interiér pro cestující a to dokonce i v přesném uspořádání 1. třídy. Doporučit můžeme i VUZIX iWear VR920, TRACKIR 4 PRO, popř. E-D GLASSES. V hologramu A380 v2 vypadá velmi úchvatně.

A380 v2 není náročná na hardware, FPS je naprosto únosné a zcela optimální a plynulý průběh animace můžete snadno nastavit prakticky na jakémkoli letišti. Zkuste si pilotáž letounu za 8,2 miliardy CZK. Pokud chcete docenit odezvu Fly-By-Wire, doporučujeme joystick společnosti CH PRODUCTS a vhodný typ pedálů. Ideálním typem joysticku je v tomto případě Flightstick PRO USB a PRO PEDALS USB. Pokud jste majiteli holografického systému VUZIX i-WEAR VR920, pak si můžete interiér pro cestující v zosobnění 1. třídy vychutnat ve 3D dimenzi. Doposud jediná vysoce realistická replika A380 pro Microsoft Flight Simulator X a FS 2004. Nejedná se o jakýsi akční derivát původní verze, nýbrž o zcela nový, technologicky velmi pokročilý simulátor, na kterém strávíte desítky hodin jen studiem příslušné dokumentace a manuálů. Pokud jste přízvnivci Airbus Series Volume I, II, nenechte si tuto příležitost ujít. Nebudete jenom létat, budete se i spoustu hodin jen tak dívat - na A380 - největší dopravní letoun na světě.