Beechcraft Duke B60

 
  • 1 z 11
 
Hardwarové požadavky: Microsoft Flight Simulator X (SP2 nebo Acceleration Expansion Pack), Windows Vista oder XP, Procesor - 2.8 GHz (Intel Core 2 Duo doporučen), 2 GB RAM, 128 MB VRAM (256 MB doporučováno), 1.4 GB volného prostoru na pevném disku
Cena 1 073,55 Kč bez DPH
1 299 Kč    
Kód produktu 1133
Kategorie Letouny
 

Sice se značným zpožděním, nicméně stále aktuální produkt z dílny Real Air Simulations patří mezi to nejlepší, co lze instalovat do FSX. Možná si vzpomenete na unikátní Scout & Decathlon, Marchetti SF-260, který exceloval již ve verzi pro FS 2004, anebo vynikající Spitfire. Rob Young - zakladatel vývojářské společnosti Real Air Simulations se déle než 25 let věnoval profesionálně hudbě a jeho profese je tedy profesionální hudebník. Nicméně s aviatikou koketoval již před mnoha lety a pravděpodobně jeho osobně největší přínos jsme mohli zaznamenat v simulátoru Fly!, který tehdy dokázal nastolit zcela novou dimenzi virtuálního létání na osobním počítači. Rob Young totiž stál za vyváženými vlastnostmi fyzikálních modelů letadel, jež byly součástí Fly! (Terminal Reality). Po ukončení společnosti TRI se Rob zasloužil o externí účast vývojářské sekce na mnoha kvalitních add-onech pro FS. Své zkušenosti, schopnosti a dovednosti chtěl však na obrazovky našich monitorů převést v nejvyšší možné kvalitě a nastolil tak jako jeden z prvních dost osobitý trend produkce vlastních add-onů vynikajících nad vše ostatní, co do té doby v oblasti GA bylo pro Microsoft Flight Simulator vydáno. Díky jeho vizi preferující autentický letový zážitek (špičkové vlastnosti fyziky) a technologii animace jehlových budíků ("smooth gauge technology) nadefinovaly jeho 3D virtuální kokpity defacto standard kvality v době, kdy stále ještě u mnoha add-onů převládaly klasické 2D panely. 3D virtuální kokpity z dílny Real Air Simulations totiž excelovaly jak špičkovou grafickou kvalitou, tak předně neuvěřitelně dokonalou animací nekladoucí prakticky žádné zvýšené nároky na hardware počítače.

Beechcraft Duke B60 je dalším z letounů, jenž ve vší podstatě definuje všechny typické kladné stránky produkce Real Air Simulations a pokud chcete na počítač pro Microsoft Flight Simulator instalovat opravdu zdařilý model dvoumotorového turistického letounu, Beech Duke B60 je rozhodně tou nejlepší volbou. Špičková fyzika zaznamenává ohlas zejména u pilotů připravujících se na MEP licenci. Rob totiž v tomto případě předkládá plně funkční verzi dvoumotorového letounu se všemi typickými vlastnostmi asymetrického ovládání levého i pravého motoru. Fyzika je úžasná, avšak kvalitní pedály jsou v tomto jednoznačně doporučovány. Kromě toho je Beechchraft Duke B60 naprogramován takovým způsobem, aby jeho 3D virtuální kokpit ocenil každý bez rozdílu zkušeností. Užitková hodnota 3D virtuálního kokpitu tak zasahuje jak oblast VFR létání, tak samozřejmě též pilotáž výhradně dle přístrojů za podmínek IFR. K tomu lze přičíst i fakt, že defacto každou součást vybavení kabiny lze ovládat zcela intuitivně myší. Letový zážitek zesiluje zdařilá zvuková složka a naprosto úchvatná grafika - včetně detailů textur ve vysokém rozlišení (patrné zejména z externího 3D pohledu na letoun). Rob však nerozlišuje mezi "dnem a nocí" a tak se můžete spolehnout i na nadstandardní výbavu osvětlení kabny a přístrojů během nočních letů.


- vysoce kvalitní simulace B60 pro FSX
- maximálně detailní vizualizace modelu letounu
- textury ve vysokém rozlišení
- autentické mapování textur (denní doba)
- plně funkční 3D interaktivní kokpit
- brilantní 3D "smooth gauge" technologie animace
- noční osvětlení kabiny
- reálná interaktivita palubního vybavení
- kompletní vybavení kabiny a avioniky
- precizní fyzika
- schopnost využití asymetrických vlastností pohonu
- VFR/IFR vybavení
- kompatibilní s GPS od Reality XP (GNS430/530)
- nenáročné na FPS
- ! autentický skluz !
- možnost používání reálných provozních úkonů
- detailní zvuková složka a ozvučení přístrojů
- vyčerpávající dokumentace (tištěná + .PDF)

Beechcraft B60 z dílny Real Air Simulations reprezentuje maximálně autentický pocit pilotáže ze 3D kabiny a pokud preferujete detailně zpracované modely letounů ze všeobecného letectví a zajímáte se o pilotáž dvoumotorových letounů, tento model patří k těm nejlepším na trhu, které lze pro FSX získat.

Oblast letectví Všeobecné letectví (GA)