Carenado Mooney M20J X

 
Mooney M20-J doporučujeme každému, kdo létá jako soukromý i obchodní pilot. Vývojáři tentokrát zapracovali nejen na zpodobnění kompletní výbavy letounu, animace, ale především také na „létání podle čísel", což zaručuje možnost využívat všechny předepsané úkony a např. režimy motoru volit v závislosti na reálné předloze M20J. Ukazatele paliva, teplota i tlak oleje, dobíjení - vše v adekvátně doprovázené indikaci. Spouštění a vypínání mašiny může opět probíhat podle skutečnosti. Zkuste tento model a zaručeně se stane preferovaným „malým" letounem v FSX i v FS 2004. Produkt je kompatibilní jak s Windows XP, tak i Vista a na pevném disku si připravte 125 MB.
Cena 1 073,55 Kč bez DPH
1 299 Kč    
Kód produktu 743
Kategorie Letouny
 

Všeobecné letectví na simulátorech FS 2004 a FSX v poslední době nabízí několik vyjímečných produktů, z nichž Mooney M20-J z dílny Carenado bezesporu patří mezi nejlepší na trhu. Pokud je „GA" vaše krevní skupina a žádáte výkonný, rychlý komfortní letoun za účelem obchodu i turismu, pak M20-J je přesně to, co potřebujete k tomu, abyste se s malým, nenáročným a zároveň ekonomickým letounem z bodu A do bodu B dostali za co nejkratší dobu. Mooney Design z hlediska historie zaznamenává též mnoho světových rekordů a to především z hlediska překonávání dosahované rychlosti. V horizontálním letu dokáže M20-J letět rychlostí až 320 km/h. V případě FS 2004 a FSX máme často potřebu přesednout z pomalejší Cessny do něčeho výkonnějšího a létat tak „cross country" lety na větší vzdálenost mnohem komfortnějším způsobem.

Mooney M20-J představuje vrchol desigenu GA nejen v případě FS 2004, ale především v FSX. Kromě toho, že máte letoun k dispozici v plné výbavě a v brilantním rozlišení textur - včetně 3D interaktivního plně funkčního virtuálního kokpitu, se vývojářům podařilo simulátor letounu dokonale optimalizovat a tak se jedná také o vhodnou volbu v případě létání ve zhuštěných řízených prostorech včetně řízených letišť. O tom nakonec vypovídá i naše exkluzívní galerie doprovázející tento popis, jako obrazová příloha. Záběry z testování na FSX neklesají pod 25 fps na letišti Seattle Tacoma a Boeing Field. Tato defaultní scenérie FSX patří mezi náročnější a jak sami můžete zjistit, FPS zůstává stále na konstantní úrovni. Nároky na hardware jsou v tomto případě plně srovnatelné s nároky defaultních letounů FSX.

Veškerá mechanizace letounu je animována, a výkonnostní charakteristika letového modelu odpovídá dlouhodobějšímu testování reálných pilotů modelu. Zároveň se jedná o model, který lze létat „podle čísel", a tak je vhodný jak pro lety VFR, tak také pro lety IFR. Plná výbava letounu včetně autopilota skvěle zapadá do obrazce létání náročných instrumentálních letů ve zhoršených podmínkách IMC. Jedná se tedy též o vhodnou volbu pro piloty pěstující na simulátoru radionavigační létání a IFR procedurální pilotáž. Pokud je IFR vaše volba v FSX a preferujete všeobecné letectví, zvolte jednoznačně tento typ.

- špičková grafika
- textury ve vysokém rozlišení
- dynamické reflexe i stínování
- „bloom lights" efekt
- DX10 kompatibilní
- 4 rozdílné livreje
- 3D animace pilota
- noční osvětlení přístrojů
- plně interaktivní 3D kokpit
- fotorealistické 2D panely
- fotorealistické 2D subpanely
- vyjímečně čitelné jehlové budíky
- precizní optimalizace 3D kokpitu
- plná avionická výbava
- interakce avioniky
- reálná charakteristika centráže
- panel manager (konfig panelu)
- vysoce realistický letový model
- podrobná dokumentace .PDF
- tištěný manuál
- checklisty
- kompatibilní sFS 2004 a FSX
- využívá technologického rozvoje FSX

Mooney M20-J je kompatibilní s FS 2004 a FSX, avšak pokud létáte FSX, doporučujeme právě verzi pro FSX. Technologicky je verze pro FSX oproti FS 2004 verzi mnohem lepší a to i z hlediska letového modelu (6DOF). Model není náročný na hardware, přivítáte konstantní FPS prakticky kdekoli a to dokonce i v komerčních scenériích. Hlavní prioritou tohoto modelu je však IFR a delší lety „cross country". Zároveň se jedná o ideální výkonný „trainer" pro nácvik radionavigace a ILS sestupů.

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.