Cessna 441 Conquest II (NEW FSX VERSION)

 
  • 1 z 7
 
Famózní reprodukce reálného turbovrtulového přetlakového obchodního letounu pro nejnáročnější virtuální piloty. Vesměs neexistuje lepší volba pro FS 2004 a FSX až na Beech Baron B58, ale výhoda této nové verze spočívá především v dokonalé kompatibilitě s FSX a Windows Vista. Díky simulátoru FSX obsahuje tato nová verze řadu aspektů, které podporuje výhrandě FSX. Kompatibilita s FS 2004 samozřejmě zajištěna rovněž. Záleží pouze na vás, pro jakou instalaci se rozhodnete. Hardwarové nároky nejsou defacto žádné a pokud Vám FS 2004 a FSX "běží" plynule, s tímto produktem nebudete mít žádné problémy.
Cena 1 073,55 Kč bez DPH
1 299 Kč    
Kód produktu 97
Kategorie Letouny
 

Vývoj modelu 441 byl společností Cessna oznámen již v roce 1974 a první prototyp letounu vzlétl o rok později. Dodávky byly naplánovány na rok 1977, avšak premiéra jeho ostrého nasazení do provozu byla poměrně rychle zmařena nešťastnou havárií. Následovala částečná redefinice ocasních ploch a stabilizátoru. Od té doby se Concquest na poli luxusních obchodních letadel etabloval naprosto výtečně. Jedná se o velmi prostorné dvoumotorové turbovrtulové letadlo, které dokáže pojmout až 10 cestujících + posádku v plně klimatizované a přetlakové kabině. Vzhledem ke značné oblibě, byla nabízena též menší luxusně vybavená verze pro čtyři lidi. Označení Conquest II získal stroj až v roce 1984 a letouny se vyrábělay až do roku 1986. Vyrobeno bylo 353 letounů. Maximální rychlost představuje až 574 km/h, dostup 10.670 m.

Pokud jde o repliku, kterou nám pro FS 2004 a FSX přináší Flight1 Software, musíme uznat, že vás model v žádném ohledu nemůže zklamat. Detailní zpracování grafické stránky věci nezůstává pozadu a zejména nově přepracovaná verze pro FSX vypadá oproti FS 2004 na mnohem vyšší grafické úrovni. Titul lze kvalitou grafické stránky přirovnat např. k populárnímu titulu ATR 72-500. Nejvíce vás ovšem opět překvapí detaily 2D instrumentace, kde oceníte především vysoce účelový IFR hlavní 2D panel (perfektní velikost HSI a navíc plynulost jehel je zaručena). Pokud jde o 3D virtuální kokpit, je plně interaktivní, fotorealistický a velmi dobře optimalizovaný, takže je možné pilotovat i z tohoto pohledu prakticky kdekoli – i s využitím náročnějších add-on scenérií. Samozřejmě, že veškeré avionické lahůdky jsou do kódu simulace integrovány v naprosto autentické formě, takže je velmi doporučováno postupovat přesně podle checklistů.

- kompletní GMAX model
- precizní 2D instrumentace
- vysoké rozlišení 2D panelů
- vysoké rozlišení 3D kokpitu
- velmi autentický mat-fyz. model
- autentický zvuk (MeatWater sound package)
- utilita - configuration manager
- ideální pro IFR a delší přelety
- simulace pohonné jednotky nezklame!
- plynulý průběh FPS
- dokonalá optimalizace
- FSX a Windows Vista kompatibilní

Cessna 441 Conquest II je zkrátka dalším kvalitním přírůstkem do oblastí simulací letadel všeobecného letectví a velmi si ceníme skutečnosti, že jej společnost Flight 1 Software přepracovala i pro Microsoft Flight Simulator X. Výhoda spočívá rovněž v možnosti optimalizace druhotných prvků přímo v příslušném manažeru, kde slabší stroje mohou zvolit nižší kvalitu textury 3D virtuálního kokpitu včetně možnosti volby centráže. Zvukově nelze taktéž vůbec nic vytknout a tak lze konstatovat, že jsme s tímto produktem velmi spokojeni a můžeme jej doporučit každému, kdo dává namísto pístového pohonu přednost pokročilejším a výkonnějším spolehlivějším turbovrtulovým letounům.

Médium PCCD ROM
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.