CRJ NextGen Deluxe X

 
  • 1 z 23
 
Hardwarové nároky: Microsoft Flight Simulator X, SP1 & FSX SP2 (nebo Acceleration Pack), Windows XP 32 - Vista 32 bits - Windows 7 32-64 bits, Intel Core 2 Duo CPU (2x 2666Mhz) nebo ekvivalentní procesor, Core 2 Quad CPU doporučen), 2 GB RAM, DX9 grafický chipset (minimálně 256 MB VRAM, lépe! však 512 MB), 2.13Gb volného prostoru na HDD.
Cena 1 156,20 Kč bez DPH
1 399 Kč    
Kód produktu 1124
Kategorie Letouny
 

CRJ NextGen Deluxe X se v případě simulátoru FSX stává simulační platformou CRJ pro příznivce co možná největší míry realismu. Vývojáři na novém modelu CRJ pracovali několik let a výsledný titul nemá s původní verzi simulátoru prakticky nic společného. Konstrukce nové simulace si totiž vyžádala zcela nové zadání reagující na stávající laťku P.M.D.G.. CRJ NextGen Deluxe X je tak ve vší podstatě skutečně add-onem CRJ "nové generace". Nabízí se nám zcela nová grafická stavba, zcela jiná dimenze 3D virtuálního kokpitu, přepracovaný zvuk, fyzika, ale i avionické systémy včetně optimalizace využití pro jakýkoli záměr v offline, či online (VATSIM) létání. Patrný smysl pro detail a ergonomické využití sleduje i snahu provozovat letoun i na slabších počítačích navíc s podporou využití více obrazovek pro 2D instrumentaci. 2D panel je součástí a i když to bohužel dnes nebývá standardem, u simulátorů letounů pro regionální dopravu, či větší dopravní letouny, je 2D kokpit stále značně preferovanou volbou perspektivy pilotáže. Neklade odpor FPS a přitom nabízí kompletní ergonomické řešení ovládání (včetně zmiňovaného využití více obrazovek). 3D interaktivní kabina je však rovněž v plně novém provedení a oplývá celou řadou nových animací. Interiér kabiny pro cestující v simulátoru zastupuje nedílnou součást včetně nových pohledů z míst pro cestující. Letová dynamika prošla kompletním "faceliftem" a podíleli se na ní nejen experti FeelThere, ale především skuteční piloti CRJ, jež dostatečně přizpůsobili finální letový model aktuálním možnostem kódu FSX. Vzhledem k HD perspektivě externího modelu, je simulátor vybaven též novým způsobem ovládání FS kamery zajišťující tak neopakovatelné pohledy na letoun, které v klasickém "defaultním" provedení u ostatních simulátorů nenajdeme. Animací značně přibylo a zvuk je zcela jiný. Největší změnou si však prošla definice fyziky a odezvy simulátoru i v případě DX kompatibilních ovladačů. Přepracována byla též logika a interakce palubního vybavení včetně FMS. Pro milovníky různorodých livrejí je připraven paintkit a simulátor sám již obsahuje celou řadu autentických livrejí ve vysokém rozlišení jako součástí instalace programu.

K dispozici jsou následující modely:

- CRJ-700

(BritAir, Delta Connection, Jazz Air, Bombardier House livery)


- CRJ-900

(Lufthansa City Line, Alitalia/Air One, SAS, China Express, Bombardier House livery)

- CRJ-1000

(Iberia Regional, BritAir, Bombardier House livery)

Simulace systémů palubního vybavení:

- FMC
- podpora Navigraph
- SID & STAR
- "DIRECT-TO" fce
- Fix management
- "DIRECT-TO" wpt
- VNAV adv.
- POS init, MSG
- TCAS II
- GPWS
- reálné fce FD
- MFD (včetně stránkování)
- PFD (včetně stránkování)
- "pop-up" EFIS, PFD, ED (pro zobrazení na externích monitorech)
- at. varovné hlášení, funkční návěstidla
- autentický režim spouštění a vypínání
- odmrazovací systém
- plně funkční FADEC
- vyčerpávající dokumentace tištěná i v .PDF
- reálné provozní postupy

POZN: Bonusem je více než hodinové video z reálného kokpitu CRJ (produkce Just Planes). Simulátor navíc podporuje běžné moduly VRinsight, které je tak možné okamžitě využít v realistických podmínkách ovládání. Nechybí maximálně vyčerpávající letový manuál, jenž je psán takovým způsobem, aby uživatel získal maximální dohled nad letounem v co možná nejvíce realistických podmínkách. Manuál tak uživatele seznamuje s ovládáním letounu dle reálných postupů včetně programování FMC.