CUB X

 
  • 1 z 32
 
Produkt lze instalovat pouze do verze FSX (Microsoft Flight Simulator X). Nutností je SP2, popř. Acceleration Expansion Pack obsahující SP1 + SP2 v základu instalace. Operační systém Windows XP, Vista nebo W7, 2.0 GHz procesor (dvojádrový procesor v případě FSX vždy doporučen), 2 GB RAM, 256 operační paměti na grafické kartě. Na pevném disku je třeba vyčlenit prostor 1,2 GB pro instalaci.
Cena 1 073,55 Kč bez DPH
1 299 Kč    
Kód produktu 1006
Kategorie Letouny
 

Piper Cub bývá často vyhledávaným letounem pro nenáročné VFR létání nad detailně propracovanými scenériemi za účelem vyhlídkových letů i navigačních lokálních letů v detailních členitých i horských oblastech. Ideální produkcí pro tento typ letounu je např. ORBX. Ačkoliv je Piper Cub součástí defaultní nabídky letounů v obou simulátorech (FS 2004 i FSX), zdaleka nám tato verze nenabízí to, čím ve skutečnosti Piper Cub dokáže být. Tento add-on tak lze označit za ultimativní simulaci letounu Piper Cub pro každého příznivce ostruhových podvozků, romantického létání  a vyhlídkových letů ve formaci. Simulace totiž v úplném součtu nabízí až 34 různých verzí tohoto letounu včetně různorodé výbavy kabiny a rozdílných verzí kabin včetně přístrojového vybavení. Obsah add-onů přináší produkci letounů Piper Cub v rozmezí let 1937 - 1949. V dnešní době se již staví pouze repliky letounů Cub k různorodým účelům, avšak několik originálních kusů je stále v oblibě i dnes. Součástí instalace jsou modely J-3, PA-11 a L-4 včetně různorodých livrejí a hlavně též různorodých zobrazení 3D kabin lišící se vzhledem i výbavou právě u všech tří zosobněných verzí. Součástí je i bonusová verze RAF. Mnohostrannost simulace Piper Cub zasahuje i různorodé možnosti využití (polétání), neboť se nabízí jak verze s pevným podvozkem ostruhového typu, tak také lyžiny a plováky. Během odhalování detailních scenérií komerčního typu se tak Piper Cub může stát jedním z nejvhodnějších typů letounů pro FSX právě za tímto účelem.

- J-3
- PA-11
- L-4
- autentická letová dynamika
- různorodé pohonné jednotky
- příruční GPS
- radionavigační/radiokomunikační výbava
- animace pilotů
- létání s využitím checklistů
- plně interaktivní 3D virtuální kokpit
- precizní dokumentace k provozu
- až 34 různých verzí včetně livrejí
- podsvícení budíků
- naprosto nenáročné na FPS!
- výhradně FSX kompatibilní

CUB X překvapí především bohatým obsahem. Ve vší podstatě se jedná o nejlepší možnou a zároveň nejautentičtější simulaci význačných verzí letounu Piper Cub. Různorodost kokpitů, možnost létání s využitím checklistů (lze i přímo vytisknout), autentický zvuk a hlavně 34 různých livrejí činí z této simulace ideální záležitost pro nenáročné VFR romantické létání. Piper Cub byl a stále je populárním typem letounu, jehož verze v FSX nedosahuje takové kvality, jako právě tento add-on. Oceníte též různorodé vlastnoti pohonných jednotek (65 HPS / 90 HPS), možnost snadného využití TrackIR 5 a hlavně famózní zábavu v podobě síťového létání. Pro lety ve formaci nad scenériemi ORBX není lepší volby.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.