DC-6B Legends of Flight X

 
  • 1 z 25
 
V současnosti nejlepší simulace historického dopravního letounu pro FSX (DC-6B) zaujme především hodnotným obsahem promítající se jak do nadstandardní grafické úrovně, výborné optimalizace, tak i do pokročilého modelování instrumentace a odezvy letového modelu. Letový model byl odladěn reálnými piloty DC-6, avšak programově vychází z reálné letové charakteristiky a množství dobových materiálů, které byly vývojářům k dispozici - včetně originálního POH a dalších podrobností zasahující oblast letové dynamiky a aerodynamických vlastností. Hardwarové požadavky: Microsoft Flight Simulator X, Windows 7 nebo Vista, XP, 3.0 GHz procesor (Dual nebo Quad Core doporučeno), 2.0 GB RAM, 512 MB VRAM (paměť na grafice), 1.0 GB volného prostoru na pevném disku (HDD).
Cena 1 073,55 Kč bez DPH
1 299 Kč    
Kód produktu 1083
Kategorie Letouny
 

DC-6 vývojářů Aeroplane Heaven patří mezi stěžejní modely letounů pro Microsoft Flight Simulator X v současné době. Ačkoliv se jedná o "kus historie", DC-6 si pozornost virtuálních pilotů rozhodně zaslouží. Původně se měl DC-6 stát vojenským transportním letounem, avšak z projektu se nakonec vyklubal dopravní letoun, který si získal oblibu na celém světě. Od léta roku 1946 se Douglas DC-6 konečně dostal do provozu jako civilní dopravní letoun, jehož primárním cílem byl konkurenční Lockheed Constellation. Ačkoliv v počátcích projektování DC-6 musela firma čelit výrazné konkurenční převaze společnosti Lockheed, DC-6 se ve vší podstatě stal poměrně rychlým, spolehlivým a oblíbeným strojem, který létal prakticky na celém světě a zanedlouho byl rovnocenným soupeřem pro tehdy úspěšný letoun z konkurenční produkce. DC-6 se stal za dobu své produkce jednoznačně jedním z nejúspěšnějších letounů té doby a vyrobeno bylo více než 700 kusů, přičemž řada z nich je v provozu dodnes.

Verze pro Microsoft Flight Simulator X je naprosto unikátní a svým konceptem zpracování exceluje jak v rovině simulační, tak i grafické. Tento fakt není nutné dokazovat, protože za kvalitu odpovídají profesionálové společnosti Aeroplane Heaven. Právě tato skromná avšak dodnes aktivní malá firma dokázala na trh uvést mnoho špičkových modelů letounů pro FS 2004 a FSX (zejména warbirdů a historických dopravních letounů). Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že letouny z této produkce - zejména s ohledem na historické typy letounů, patří mezi to nejlepší, co lze dnes na simulátor FSX instalovat. DC-6 není výjimka, komplexní zpracování potvrzuje skutečnost vysoké míry detailů zasahující prakticky každou oblast modelu letounu DC-6 včetně provozní charakteristiky a plně vybavení a funkční! 3D kabiny včetně kokpitu. Můžete si být jistí, že DC-6 v této podobě na FSX zatím nelétá a toto je první Douglas DC-6 pro FSX, který hodnotím jako nejlepší na trhu. Jedná se totiž o plně funkční "model", který si lze užít jak v rovině jednoduchého polétání pro zábavu, tak i v rovině, kdy se rozhodnete, že byste se rádi teoreticky i prakticky dozvěděli, jaké to je pilotovat DC-6 dle reálných postupů. Simulátor nám tuto možnost nabízí a kromě řady referenční dokumentace, která je přílohou této instalace, máme též k dispozici detailní manuál a kompletní provozní postupy (cheklisty). Záleží pouze na vás, zda dáte přednost špičkové grafice, anebo zda více času strávíte nad studiem pilotáže tohoto letounu. Jásat tak mohou jak příležitostní letci, tak i milovníci dopravních úspěšných historických letounů, mezi něž DC-6 rozhodně patří.

- vysoce detailní exteriér
- pokročilé skripty animací modelu
- vysoce detailní 3D virtuální kokpit
- maximálně! detailní reálné historické livreje
- samostatná verze nákladní
- samostatná verze dopravní
- autentický zvuk!
- špičková letová dynamika
- ve skutečnosti zalétána reálnými piloty!
- autentické možnosti spouštění a vypínání
- reálné provozní postupy
- referenční soubory
- POH (60 stran)
- celkem 4 různorodé verze 
- plně interaktivní 3D virtuální kokpit
- autentické stínování (samostatný efekt)
- 3D interaktivní kabina
- noční osvětlení kabiny

Livreje: autentické, dobové, ve vysokém rozlišení!

- UNITED AIR LINES - 1957
- AMERICAN AIRLINES - 1956
- STERLING - 1968
- NORTHWEST - 1956
- INTERCONTINENTAL (4 OKNA) - RADAR
- BALAIR - 1966
- JAL - 1960
- SABENA - 1968
- RED BULL - 2011
- PAN AM - 1961
- BRITISH EAGLE - 2011

DC-6B z dílny Aeroplane Heaven představuje maximální kvalitu historického dopravního letounu pro Microsoft Flight Simulator X. Tento model si oblíbíte v případě jakéhokoli typu létání a je určen jak začínajícím pilotům, tak i zkušeným virtuálním a reálným letcům. Létání na tomto modelu je až příliš virtuální na to, abychom našli nějaký zásadní problém. Oceníte vše, co je součástí instalace a ještě si můžete dopřát nadprůměrný průběh FPS i s komerčními scenériemi letišť.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.