E-Jets Series: Deluxe Edition

 
Embraer v podání Wilco Publishing vychází z edice PIC (Pilot In Command), takže se v tomto případě musíte spolehnout na to, že se nejedná o "počítačovou hru". Vše, co je součástí simulované verze, figuruje v reálném provozu typu 170/190. Překvapí vás ještě více detailů propracované avioniky, interakce avionických systémů během spouštění, ale též důsledné postupy během procedurální pilotáže. Vyčerpávající dokumentace vás přesvědčí o tom, co vše je v tomto simulátoru možné. Mezi přední výhody počítáme dokonalou optimalizaci FPS z obou pohledů simulátoru a originální verzi palubního počítače FMS s výukovým scénářem. 22 mezinárodních livrejí považujte za součást DELUXE verze. Simulátor je určen pro majitele FS 2004 a také pro uživatele aktuální verze FSX. Produkt je kompatibilní s operačními systémy Windows XP a Windows VISTA, včetně posledních SP a to platí i v případě SP u FSX. Pro optimální chod s optimalizací grafických detailů postačí Intel Pentium IV, 1.4 GHz, 256 MB RAM, 128 MB grafický akcelerátor. Na pevném disku uvolněte 1 GB pro plnou instalaci DELUXE verze. Pokud jde o procesor a požadavky na paměť i grafiku, konfigurace, kterou uvádíme, je vhodná pro verzi FS 2004. Pro FSX se doporučuje dvoujádrový procesor a výkonnější grafický akcelerátor. Dnes už je pro každého virtuálního pilota Geforce 8800 standard, takže nebudete mít problémy.
Cena 1 073,55 Kč bez DPH
1 299 Kč    
Kód produktu 707
Kategorie Letouny
 

Wilco Publishing ve spolupráci s vývojářskou firmou FeelThere nám předkládá další nový titul pro Microsoft Flight Simulator X s kompatibilitou pro stále hojně používaný simulátor Microsoft Flight Simulator 2004 A Century of Flight. Produkt přináší autentickou repliku simulace letounů Embraer 170/190 včetně bonusového modelu 1000. Embraer je na poli letectví s touto řadou dopravních letounů poměrně nová značka, avšak vyznačující se vysokým až luxusním komfortem, prostornou kabinou, špičovou avionikou v provedení skleněného kokpitu a hlavně s podporou precizně dimenzované technologie Fly-By-Wire, která se v případě Wilco Publishing i v simulované podobě stala velmi proslulou záležitostí již ve verzi Airbus Series. Embraer 170/190 běžně dokáže přesáhnout dolet 2400 NM a na palubě může současně letět až 120 cestujících. Pokud jde o nejtěžší součást tohoto pokročilého simulátoru, pak je to právě interakce skleněného kokpitu, duální integrace FMS a sdružené jednotky digitální kontroly motorových přístrojů v podobě FADEC. Wilco Publishing však v poslední době nezůstává pouze u realistické simulace. Každý jejich aktuální titul je dotažen do maximálních proporcí i z hlediska grafické stavby a detailů zasahující např. kompletně funkční 3D kabinu pro cestující, fotorealistický interiér letounu s řadou dílčích animací i souvisejících 3D animačních skriptů při odbavení na příslušném letišti. Během vývoje se podařilo programátorům FeelThere navázat kontakt s výrobcem Embraer včetně zalétávacích pilotů a aktivních pilotů tohoto typu. Největším problémem totiž byla právě interakce Fly-By-Wire ve spolupráci s odezvou avionických systémů a integrace všech letových systémů včetně odladění dynamiky letu. Nejedná se o titul, který by bylo možné zařadit do průměrných simulátorů. Vše, co je součástí simulace, totiž má své místo i v reálném provozu. Naučit se ovládat letoun v souvislostech procedurální automatizované pilotáže včetně použití reálných checklistů, vyžaduje mnoho hodin studia i výcvikových simulovaných letů. Např. v tomto titulu oceníte i výcvikový scénář FMS takovým způsobem, abychom mohli využít všechny funkce FMS a nespokojili se v danou chvíli pouze s tím, co již umíme, ale měli možnost se zaměřit na to, co je pro Embraer originální součástí FMS. Tytéž detaily naleznete také u sekvence spouštění. Další silnou stránku sledujeme v použití 3D interaktivního virtuálního kokpitu, ve kterém máte možnost vše ovládat myší. V tomto případě byly jak 2D panely, tak také 3D kokpity optimalizovány pro rozlišení 1024x768 - 1600 1200. Vzhledem k hojně používaným LCD televizím i Plazmám s širokoúhlou obrazovkou ve formátu 16:9, je tento simulátor optimalizován i pro toto využití. Navíc byla přidána přímá podpora GO-FLIGHT modulů a skrolling byl optimalizován i pro TRACKIR 4 PRO.

- věrná reprodukce dopravních letounů Embraer 170/190
- kompletní grafická stavba exteriéru i interiéru
- desítky dílčích animací modelu i spínačů vkabině
- reálné ozvučení - plná digitalizace zvuku
- 2D instrumentační panely
- 3D interaktivní kokpit
- 2D panely použitelné pro externí monitory (EFIS, apod.)
- autentický sled procedurální IR pilotáže
- propracované letové systémy
- next-gen proporce skleněného kokpitu
- plná výbava letounu zhlediska avioniky
- 3D interiér kabiny pro cestující
- výukové scénáře - včetně FMS
- možnost létat podle čísel
- možnost využít reálné checklisty
- load manager
- fuel planner
- pokročilé vlastnosti FMS
- go-flight, trackir podpora
- výborná optimalizace FPS
- podrobná dokumentace
- 22 mezinárodních reálných livrejí

Z avionických systémů se autorům podařilo vyždímat maximum možného, co stráví FS 2004 a FSX. Zmínit tak můžeme např. EGPWS, TCAS II, FADEC podporující ATTCS, APU přesné sledy sekvencí, FMS (VGPM, LNAV, VNAV, vyčkávací obrazce, procedurální zatáčky, SID/STAR podpora včetně DME, možnost přímé aktualizace dat, podpora METAR relace, apod. Celkově bychom tento produkt zařadili mezi nejlepší soudobé tituly pro FSX a FS 2004, neboť nabízí nejen simulátor, ale i pohled na to, jak vlastně Embraer vypadá (animovaný interiér kabiny pro cestující, kde najdete kromě třídy ekonomické i třídu pro byznysmeny s plasmou a cateringem včetně animované palubní průvodčí) a na jaké pokročilé technologické úrovni se tento typ letounu nachází. Vhodné pro ty, kteří mají více času, ale i pro laiky, kteří by rádi létali tento typ letounu a preferují výukové scénáře k tomu, aby mohli vůbec začít.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.