F8F Bearcat X

 
  • 1 z 5
 
Jásat zde mohou jak příznivci volající po prosté zábavě, tak také uživatelé zaměření na historická fakta a maximální možné prvky realismu, jež jsou možné v FSX. Díky vynikající optimalizaci 3D kabiny není simulátor náročný na hardware a pro provoz postačí: FSX (SP2), procesor 2.8 GHz, 256 MB operační paměti grafického akcelerátoru a 1 MB operační paměti RAM. Na pevném disku je nutné vyčlenit 600 MB volného prostoru pro úplnou instalaci. Titul je kompatibilní s Windows XP, Vista, W7 a podporuje 32/64-bitové instalace OS.
Cena 1 073,55 Kč bez DPH
1 299 Kč    
Kód produktu 964
Kategorie Letouny
 

F8F Bercat je add-on výhradně kompatibilní se simulátorem FSX. Zároveň je nutné upozornit, že tento add-on vyžaduje ke správnému chodu též SP2 (FSX opravný balíček). Jedná se o samostatnou vysoce detailní nástavbu simulace warbirdu F8F Bearcat, jež zaujme především snahou představit nám tento letoun v největších grafických detailech a zároveň s notnou dávkou realismu jak v případě pilotáže, tak také vybavení 3D interaktivního virtuálního kokpitu. Není bez zajímavosti, že se tento add-on na naše obrazovky dostává též s plnou podporou zbraňových interaktivních systémů za účelem interaktivních misí. Máme tak možnost v příslušném editoru zastoupit na podvěsy reálné typy zbraní, které jsou plně funkční.

- 3 verze (F8F-1, F8F-2, multiplayer verze)
- naprogramováno dle POH
- vysoce vydatný .PDF manuál
- 3D Sound Cone Technology (zvuková složka)
- vícesložkové zvuky
- DX10 kompatibilní grafické efekty
- Tru3D jehlové budíky
- autentická úroveň 3D interaktivního kokpitu
- veškerá instrumentace součástí
- různorodé zbraňové systémy
- dokonalá optimalizace FPS
- 2D simikony
- atmosférické efekty (grafika)

F8F Bearcat však není pouze add-onem běžné kvality. Vývojáři programovali tento letoun podle reálné letové příručky a všechny vazby se tak v simulaci prolínají v dostatečně interaktivním a bohatém zázemí reálně vyhlížejících aspektů simulace. Mezi nejdetailnější nosný prvek lze zařadit letový model, modelování 3D interaktivního virtuálního kokpitu, 3D budíky v maximálně plynulé animaci, možnost spouštění i vypínání a hlavně možnost pracovat se zbraňovými systémy. Samostatnou kapitolou je však ozvučení simulátoru včetně pohonné jednotky a spínačů v kabině. Zvuky byly pořízeny díky technologii 3D Sound Cone Technology a znamenají, že každý zvuk, který doprovází reálný úkon ve 3D kabině, byl nahrán ze skutečného letounu. Významné obohacení zvukové složky tak posouvá tento warbird na mnohem vyšší úroveň oproti dosavadním konkurenčním programům.