F9F Panther X

 
  • 1 z 10
 
F9F-5 potvrzuje kvalitu vývojářů Vertigo Studios na jedničku. Warbirdy v tak detailním zpracování doposud dokážou na naše obrazovky přenést pouze dvě až tři firmy působící na trhu s add-ony leteckých simulátorů pro FSX a tak je toto zjištění určitě příjemné osvěžení v podobě historicky dokonale zvládnuté reality nejen díky celistvé prezentaci kvalitní grafiky, ale i nadstandardní kvalitě fyzikálního modelu a přizpůsobení simulátoru. Dokonalá optimalizace navíc zajistí zážitek i majitelům slabších konfigurací počítačů. K provozu stačí: FSX (SP2), 2.8 GHz procesor, 256 MB grafický akcelerátor, 1 GB operační paměti RAM, 600 MB volného prostoru na pevném disku. Titul je kompatibilní s Windows XP, Vista, W7 a podporuje tradičně jak 32-bitovou, tak i 64-bitovou instalaci OS.
Cena 1 073,55 Kč bez DPH
1 299 Kč    
Kód produktu 965
Kategorie Letouny
 

F9F Panther je další simulátor warbirdu pro FSX (SP2)  a opět pochází ze studia nadaných programátorů vstudios. I v tomto případě se jedná o hardcore add-on pro FSX, jež přináší nejen historický kontext v podobě co možná nejrealističtější verze F9F, ale také vyvážený obsah profesionálně odvedené práce. V případě vstudia se již můžeme spolehnout na výborně propracovanou 3D kabinu včetně autentických 3D fotorealistických budíků. 3D kokpit je nejen plně interaktivní, avšak také dokonale ozvučený díky technologii 3D Sound Cone Technology, což je technologie zpracování zvuku v reálném čase přímo z kabiny letounu. Každý úkon v kabině je tak doprovázen autentickým zvukovým doprovodem. F9F Panther však nezklame uživatele také v případě externího modelu a vysoce kvalitních textur v nejvyšším možném rozlišení. V tomto add-onu máme navíc možnost pilotovat dva různé modely F9f-5 a F9F5P. Veškeré elementy simulátoru byly opět zpracovány primárně dle POH. Díky přiloženému editoru můžeme navíc i v tomto modelu řešit různé užitečné zatížení letounu v důsledku simulace zbraňovvých systémů. Fyzikální model tak bere v potaz i hmotnostní rozdíly u volby zbraní, což vede ke zcela autentické pilotáži, jež při plně naloženém letounu má zcela jiný charakter během vzletů, přistání i manévrového boje.

- 2 modely (F9F-5, F9F-5P)
- programováno dle POH
- 3D interaktivní virtuální kokpit
- vydatný .PDF manuál
- 3D Sound Cone Technology
- vícesložková zvuková kulisa
- DX10 kompatibilní grafika
- Tru3D jehlové budíky
- Tru3D podsvícení instrumentace
- speciální noční efekty osvětlení
- vysoce propracovaný externí 3D model
- textury ve vysokém rozlišení
- 6 různorodých livrejí
- management paliva
- možnost odhození přídavných nádrží
- autentické ovládání překrytu kabiny
- 2D simikony
- plně funkční zbraňové systémy
- grafické efekty

Programátoři se snažili vyvarovat se zbytečných kompromisů a zaměřili se na tři hlavní nosné body: Plně interaktivní 3D virtuální kokpit, excelentní letový model a špičkovou grafiku. Možnosti, jež simulace nabízí, však nekladou zvýšené hardwarové požadavky na provoz a tak si můžete být jisti, že i na vyšších rychlostech zůstává animace stále zcela plynulá i na slabších počítačích. Osobně považuji tuto řadu za nejpodařenější v poslední době pokud jde o simulace warbirdů. Typy, které Vstudio volí, jsou navíc v případě FSX doposud k dispozici v nevalné kvalitě, takže touha zažít tyto letouny jako plnohodnotný a vysoce kvalitní add-on přesvědčí každého, komu je tento žánr pilotáže blízký.

 

Médium PCCD ROM