Huey X

 
  • 1 z 32
 
Pokud jsou rotory vaše krevní skupina, Huey X řadíme hned pod Dodosim 206. Je to především dáno tím, že letová dynamika i celkové fyzikální vlasnosti vrtulníku si "nevymýšlejí", nýbrž fungují v simulátoru jako rozšíření v podobě integrace samostatně fungujícího pluginu. Detaily grafiky jsou obzvlášť uchvacující a když k tomu přidáme ještě unikátní a vysoce charakteristickou zvukovou kulisu, máme o zábavu postaráno. Model je výhradně FSX kompatibilní, podporuje Windows XP, Vista i W7. Pro optimální chod animace doporučujeme Intel Core 2 Duo (2x 2666 MHz), v lepším případě klasické čtyřjádro. Na pevném disku je nutný prostor prostor 410 MB. Doporučován je alespoň HOTAS v podobě kvalitního kniplu s plynovou pákou a hlavně též nožní pedály.
Cena 1 073,55 Kč bez DPH
1 299 Kč    
Kód produktu 950
Kategorie Letouny
 

Bell UH-1 je nepochybně jedním z vrtulníků, který zná většina z nás velmi dobře. Válka ve Vietnamu je jedním z konfliktů, který nám UH-1 nejvíce připomíná. Zajímavé na tomto stroji ovšem je, že i po padesáti letech je stále tento typ vyráběn a tisíce vrtulníků tohoto typu jsou roztroušené na celém světě. Mezi hlavní přednosti UH-1 vždy patřila odolnost, spolehlivost a především schopnost víceúčelového využití: výsadky vojsk, palebná podpora a štít výsadkových akcí, evakuace raněných, převoz munice i potřebného proviantu. Simulace, kterou nám Huey X nabízí, nepředstavuje pouze klasické simulační aspekty vrtulníků, jež jsou obsaženy v základní verzi FSX. Fyzika a letové vlatnosti Huey X jsou v simulátoru prezentovány obdobně jako např. Dodosim 206. Pokud jde o fyziku a odezvu letového modelu, program funguje pod kódem FSX jako samostatná integrace sw (plugin). Díky tomu se tedy můžete spolehnout na většinovou simulaci jevů, jež jsou typicky spřažené s pilotáží rotorů.

- 3 různé verze
- UH-1H
- UH-1D
- Bell 205 A-1
- pokročilé vlastnosti fyziky
- dynamický letový model
- plně funkční 3D virtuální kokpit (250.000 polygonů)
- realistická interakce palubního vybavení
- podpora reálných povinných úkonů
- možnost reálného spouštění i vypínání
- dramatická zvuková složka (vícesložková)
- detailní a precizní 3D externí model
- 3D jehlové budíky (avionika)
- detailní manuál
- inovativní design systému osvětlení
- vytvořeno ve spolupráci s aktivními piloty Bundeswehru

Huey X představuje po Dodosim 206 další inovativní zážitek na poli simulátoru rotorů pro FSX. Simulace exceluje prakticky ve všech směrech a rozhodně se jedná o model patřící spíše do náročnější uživatelské skupiny. Samotné létání na tomto typu je v simulátoru opravdovým požitkem jen tehdy, pokud se detailně seznámíte jak s vybavením vrtulníku, tak i typickými vlastnostmi vycházejícími z pokročilé letové dynamiky.

Médium PCCD ROM
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.