iFly 737 NG (FS 2004 version)

 
  • 1 z 10
 
V současnosti nejpokročilejší a nejlépe optimalizovaná vysoce realistická simulace Boeingu 737 NG pro osobní počítač. Titul v této verzi je kompatibilní výhradně s FS 2004 (verze pro FSX v prodeji zvlášť). Doporučené hardwarové nároky jsou následující: Windows XP, nebo Vista, W7 (podpora 32/64-bitové instalace OS), procesor 2.8 GHz (Core 2 Duo), 2048 MB operační paměti, grafická karta 512 MB. Výhoda integrace plně funkčního 3D kokpitu současně s 2D instrumentačními panely nabízí možnosti i pro méně vybavené počítače nejen výkonem, ale i velikostí obrazovky.
Cena 1 238,84 Kč bez DPH
1 499 Kč    
Kód produktu 968
Kategorie Letouny
 

Typ dopravního letounu Boeing 737 NG se stal v případě existence simulace FS 2004 nejprodávanějším letounem v historii. Dodnes (v podobě P.M.D.G.) byl tento typ nejžádanějším a i dnes se stále ještě prodává. Bohužel v případě simulátoru FSX jsme neměli možnost létat novou generaci 737 v takové míře kvality, na kterou jsme v případě verze od P.M.D.G. byli zvyklí. Dlouhá léta čekání na to, kdy konečně vyjde profesionální simulátor Boeingu 737 NG jsou naštěstí pryč. Společnost Flight 1 Software ve spolupráci s vývojáři iFly se rozhodla pro radikální řešení. Nastolit pro naše počítače novou verzi 737 NG kompatibilní s FSX simulátorem. Cílem však byl profesionální software, který by P.M.D.G. z technologického úhlu pohledu dokázal i překonat. Aby toto bylo možné a aby vývojáři i vydavatel simulátoru B737 NG získali konkurenční převahu, 737 NG vychází zcela samostatně ve dvou odlišných edicích. Vycházejí tak dvě zcela samostatné verze (první pro FS 2004, následující pro FSX). Každé vydání navíc obsahuje dvě špičkové varianty simulace (NG, BBJ). Obě verze jsou navíc pod dohledem autentické simulace FMC, takže se zde můžete zcela spolehnout na to, že toto vydání Boeingu 737 NG je nejen nejaktuálnějším add-onem pro FS 2004/FSX, ale také nejmodernějším pokud jde o technologické postupy v programování.

Součástí každé verze jsou následující modely: Boeing 737 NG 600,700,800,900, BBJ, BBJ2, BBJ3 včetně konfiguračního editoru, ve kterém lze zastoupit veškeré parametry letounu včetně zatížení, apod. Verze s winglety samozřejmě též nechybí.

- vysoce realistická simualce Boeingu 737 NG, BBJ
- 3DS MAX model včetně animací mechanizace a křídel
- IRS, TCA, GPWS, EFIS
- plně funkční fotorealistický interaktivní 3D kokpit
- plně funkční 2D instrumentační panel (včetně subpanelů)
- speciální grafické efekty vně i uvnitř
- integrace HUD (Head Up Display)
- podpora SID/STAR
- kompletní simulace IRS (Inertial Reference System)
- vysoce detailní tištěné manuály
- výukové lekce součástí
- detailní plakát s výkladem instrumentace (tištěná podoba)
- různorodé livreje
- kompatibilní verze výhradně s FS 2004 (FSX verze v prodeji zvlášť) !!

Bohatá tištěná dokumentace a elektronický manuál součástí!

- 552 stran elektronického manuálu v .PDF
- 72 stran tištěného manuálu (Quick Reference)
- tištěný barevný plakát (panel 737NG)
- tištěná výuková lekce

 

Vydání technologicky nejpokročilejšího simulátoru Boeingu 737 NG pro obě platformy simulátorů (FS 2004 a FSX) je rozhodně vítaným krokem virtuálního nebe, neboť do současné doby jsme měli pouze jednu možnost a  tou byla, dnes již zastaralá verze 737 TNG od P.M.D.G.. Příjemné zjištění je, že vývojáři v tomto případě nenechali nic náhodě a přinášejí více realismu, více možností a především hodnotný obsah, který je možné využít i na slabším počítači. Tento software tak vnímáme nejen jako naprostou klasiku pro většinu laiků, amatérů simulovaného létání na osobním počítači, ale předně nejvhodnější typ programového výcviku pilotáže 737 NG pro samouky. V neposlední řadě je tento program též používán v oblasti reálného školení pilotů, kteří se potřebují přeškolit na B737 NG. Nadšení přichází ve chvíli, kdy zjistíte, že 3D virtuální kokpit je možné používat zcela bez obtíží i s vyhlazováním hran. V případě menších obrazovek, popř notebooků opět přivítáte možnost létat s využitím 2D instrumentace.

Médium PCCD ROM
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.