Legacy

 
 
Luxusní provedení luxusního bizz-jetů pro velmi nároční simulátorové příznivce. Jedná se o nejpokročilejší simulaci bizz-jetu v současné době jak pro FS 2004, tak také pro FSX.
Cena 1 073,55 Kč bez DPH
1 299 Kč    
Kód produktu 259
Kategorie Letouny
 

Značku Embraer netřeba nějak dlouze představovat. Tento brazilský výrobce má za sebou již obrovské zkušenosti zejména na poli dopravních letadel určených pro regionální přepravu (místní dopravu). Specializace společnosti proto podává nejlepší výsledky právě u typických turbovrtulových i turbínových letadel, která beze zbytku splňují požadavky sdružující jak avionický pokrok, značný prostor kabiny, tak také ekonomický provoz a luxusní výbavu. FellThere se rozhodl pro simulaci jednoho z nejluxusnějších bizz-jetů současnosti a právě od společnosti Embraer. Legacy 600 je defacto derivátem komerčně velmi úspěšné verze ERJ 145. Koncept Legacy 600 však vychází z jeho zkrácené verze ERJ 135, avšak dosahuje mnohem delšího doletu v důsledku instalace speciálních palivových nádrží určených pro prodloužení doletu. Winglety jsou dalším typickým znakem moderního bizz-jetu společnosti Embraer. Legacy 600 dokáže pojmout až 16 cestujících a dopravit je na vzdálenost 3250 NM (námořních mílí). I když se svými charakteristikami řadí do bizz-jetů malé a střednní kategorie, dokáže snadno konkurovat úhlavnímu Canadair Challenger. Fenomenální koncept i dokonale navržený interiér je pro kupní sílu z řad podnikatelské sféry malých a středních podniků zajímavý především vyváženým přístupem k celkovému komfortu ve spojení s pořizovací cenou. Náklady na jeho provoz nejsou závratné a přitom dokáže tento letoun uspokojit i velmi náročné uživatele, jak výbavou, rychlostí, tak délkou doletu. Dokáže letět rychlostí 450 kt, urazit vzdálenost 3250 námořních mil s dostupem 41.000 ft. Za šest let svého působení dodala společnost Embraer 71 letounů do více než 17 zemí z celého světa. FeelThere se vzhledem ke zkušenostem s úspěchem simulace ERJ rozhodl simulátorové veřejnosti nabídnout tento velmi luxusní bizz-jet v takovém zpracování, jaké se jen v několika málo detailech odlišuje od reálné předlohy. Popravdě: simulovaná verze Legacy 600 se svou úrovní grafickou i simulační dá jen těžko srovnávat donedávna s monopolním postavením společnosti Eaglesoft s jejich reprodukcemi bizz-jetů výrobce Cessna a Raytheon. Legacy 600 od FeelThere ve všech simulovaných prvcích předčí Eaglesoft jak v grafice, zvuku, tak především zcela vyčerpávající reprodukcí palubních systémů, ovládání, avionikou a mat-fyz. modelem. Legacy 600 v této CD edici vychází v inovované verzi pro FS 2004, tak především pro FSX (Microsoft Flight Simulator X). Můžete jej tedy bez problémů instalovat do obou verzí našeho milovaného simulátoru. Otestovali jsme jej, máme galerii a musíme tudíž potvrdit, že nic lepšího jsme doposud z hlediska bizz-jetů na PC v případě FS neviděli….. Galerii uvedeme v nejbližší možné době. Následuje podrobný výčet simulační nabídky:

- ultimátní simulace Embraer Legacy 600
- v příadě FSX kamery navíc (podvozek, apod.)
- exluzívní animace palubních průvodčí (bomba!)
- implementace parkovacích kuželů při odstavení mašiny
- vstupní shůdky se zábradlím při nástupu
- precizní fotorealistický interiér VIP 3D kabiny
- precizní fotorealistický interiér 3D kokpitu
- simulace turbínové pohonné jednotky Rolls Royce
- mnoho rozdílných livrejí (vysoké detaily exteriéru)
- realistickké podání mat-fyz. modelu
- autentický vývoj pod dohledem pilotů Legacy 600
- velmi! propracovaná zvuková složka !!!
- nespočet animačních skriptů
- autentická simulace pojíždění (podvozek/40 kts)
- nenáročné na FPS !!!!
- snadno použitelný PAINT-KIT
- STOPROCENTNÍ SIMULACE GLASS KOKPITU
- Honeywell digitální avionika bez kompromisů
- certifikace přiblížení CAT II, CAT III
- fotorealistický 2D panel (+ subpanely)
- naprosto famózní 3D interaktivní virt. kokpit
- možnost pilotáže z obou míst (pilot, ko-pilot)
- barevný displej radaru počasí včetně indikace turbulentních projevů
- GPWS včetně autentických hlášek
- TCASII
- "pop-up" EFIS displeje
- špičková optimalizace grafického rozlišení (jedno jaké!)
- realistická simulace námrazy !!!
- veškerá simulace všech systémů součástí!!!
- precizní odezva autopilota
- APU sekvence
- kompletní FMS (zcela autentické ovládání)
- exkluzívní možnost výuky letu s využitím FMS
- 5 různých simulovaných patternů pro IFR
- HOLD, PROCED. TURN, SID/STAR, DME ARC
- podpora AIRWAY dat při nezdařeném přiblížení, apod…
- včetně vyčkávání, apod.
- plná podpora VNAV
- plná podpora relací METAR
- stoprocentní simulace HUD displeje !!!!!
- podpora TRACKIR 4 PRO
- podpora E-D Glasses
- bohatá dokumentace

Co dodat? Produkt získal ve všech magazínech o letecké simulaci nejvyšší možné ohodnocení. My jsme se o kvalitách Legacy 600 sami přesvědčili důkladným testováním v běžných provozních podmínkách leotunu v případě obou simulací (FS 2004 a FSX). Překvapí vás především nespočet detailů, bohatá dokumentace, preciznost FMS a hlavně grafická stránka věci nezaostává v žádném případě za simulačním potenciálem. Ba naopak: snadné je pilotovat Legacy jak z pohledu 2D, tak především! z pohledu 3D interaktivního virtuálního kokpitu . V případě 2D kokpitu je navíc k dispozici také pohled pro „hands-on“ přiblížení – pouze rám palubky s honosným HUD displejem, což je velmi, velmi, velmi praktické v případě přiblížení za vidu na velmi detailní a náročné destinace (žádná FPS ztráta). Pokud si libujete v nejrealističtějších simulacích, produkt FeelThere – Legacy 600 vás opět nemůže zklamat. Jeho dlouhodobý vývoj s sebou pro vývojáře přinesl také nemalé výdaje, což se nakonec muselo promítnout do poněkud vyšší koncové ceny CD verze, ovšem v tomto případě si tuto cenu Legacy 600 rozhodně zaslouží.

Médium PCCD ROM
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.