MiG-21 Codename: Fishbed X

 
  • 1 z 28
 
MiG-21 pro FS 2004 a FSX ve značně kvalitní podobě zaujme především originalitou, bohatým obsahem (kamufláže, dvě verze, 3D kabina) a minimálními hardwarovými nároky. Vzhledem ke kompatibilitě s FS 2004 můžete tento letoun instalovat i do Windows 98SE/2000/XP, Vista nebo Windows 7. Pro optimální rychlost animace v FS 2004 postačí klasické Pentium 4 (1,5 GHz, 512 MB RAM, 64 MB na grafické kartě a hlavně 800 MB pro instalaci plné verze (včetně kamufláží). Pro FSX doporučujeme hardware, který zvládne defaultní verzi FSX, pro FSX rovněž doporučujeme alespoň 1 GB RAM a hlavně výkonnější grafickou kartu a dvoujádrový procesor). Velikost instalace se od FS 2004 verze neliší (počítejte s volným prostorem 800 MB).
Cena 1 073,55 Kč bez DPH
1 299 Kč    
Kód produktu 984
Kategorie Letouny
 

MiG-21 není zapotřebí českým virtuálním letcům dlouze představovat. Přesto je právě tento model letounu pro obě platformy simulátorů značně opomíjen a tak je milým zjištěním, že můžeme MiG-21 zařadit do nabídky a vyzkoušet si tak MiG-21 přímo na simulátoru. Ačkoliv se nejedná o maximálně realistickou repliku reálné předlohy, přesto patří tato verze k nejlepším na trhu pokud jde o MiG-21. Instalace je kompatibilní s FS 2004 a FSX a pokud jde o vybavení této verze, rozhodně si nemáme na co stěžovat. Součástí simulace jsou dvě rozdílné verze: MiG-21 MF a také MiG-21 US (dvoumístný). Letoun byl naprogramován takovým způsobem, aby nekladl zvláštní hardwarové požadavky na výkon počítače, přesto si však zachovává vysokou hodnotu externího modelu i kvalitně odvedenou zástavbu virtuální kabiny 3D. Avionický model nezklame, neboť k diszpoici je i radionavigační/radiokomunikační vybavení letounu a grafika i zvuk za soudobými add-ony stíhacích letounů pro FS nějak nezaostávají. 3D kabina je totiž funkční a lze ji tedy využít i za účelem létání podle checklistů. Samostatný bonus představuje 12 různých autentických kamufláží (včetně zastoupení našeho letectva).

- vysoce detailní externí model letounu
- textury ve vysokém rozlišení
- detailní mapování textur
- autentické stínování 3D modelu
- plně funkční 3D virtuální kokpit
- možnost létat podle checklistů
- auetntická letová dynamika
- integrace AI v podobě letů ve formaci
- plně funkční autopilot
- autentický výhled z kabiny letounu
- 12 reálných kamufláží
- minimální hardwarové nároky
- kompatibilní s FS 2004 a FSX

Pokud jde o kamufláže, následuje podrobný výčet: DDR (NVA), Rusko, Bulharsko, Řecko, Egypt, Maďarsko, Indie, Polsko, Rumunsko, Srbsko, Československo. Nechybí ani možnost volby modelu pro zhotovení vlastních kamufláží. Titul můžeme doporučit každému, kdo by rád na svém počítači měl nainstalován MiG-21 ve vysoce zdařilé podobě. Titul nehodnotíme jako ultra-hardcore záležitost, avšak s přihlédnutím na možnosti FSX a vyhraněný typ letounu lze konstatovat, že se jedná rozhodně o nejlepší verzi pro FS 2004 a FSX. Díky minimálním hardwarovým nárokům u obou platforem simulátorů (FS 2004 a FSX) se jedná též o doporučený model pro síťové létání.

Médium PCCD ROM
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.